30

فروردین
1401

بهترین مراکز خرید استانبول

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 31 0

شناخت بهترین مراکز خرید استانبول،یکی از جذابترین بخش های گردشگری در تور استانبول رفتن به بازار استانبول و خرید کردن میباشد.استانبول که مشهور است به بازار های زیبا و خیابان های پر از فروشگاه یکی از هدف های مسافران در استانبول میباشد.در این مطلب قصد داریم بازارهای استانبول را به شما معرفی کنیم تا با تور استانبول خود به آنجا رفته و به خرید کردن بپردازید.

با توجه به قیمت مناسب پوشاک در استانبول و اجساس با کیفیت در بازارهای استانبول مردم به شدت از این بخش استقبال میکنند.در ادامه با بهترین بازارهای استانبول و مراکز خرید استانبول آشنا خواهیم شد.

استانبول یکی از توریستی ترین شهرهای کشور ترکیه و البته دنیا میباشد.این شهر سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سرتاسر دنیا میباشد.

مرکز خرید استانبول مال – Mall of Istanbul

مرکز خرید استانبول مال یکی از بزرگترین و بهترین بازارهای خرید در استنبول میباشد.این بازار مشهور جزو تکمیلترین بازارهای این شهر است.مرکز خرید استانبول مال با ۱۵۰ هزار متر مربع و ۳۵۰ مغازه لوکس جزو محبوبترین بازارهای این کشور میباشد.در استانبول مال فروشگاه های بزرگی از برند های مختلف به معرفی و فروش اجناس خود میپردازند.

در هنگام ورود به مرکز خرید استانبول مال شما باید چندین ساعت را از وقت خود را به گشت در این بازار اختصاص دهید زیرا با یک الی دو ساعت نمیتوانید تمامی بخش های این بازار را برسی کنید.به همین دلیل یک رستوران بسیار شیک و فوق العاده در این مرکز خرید وجود دارد که غذاهای ترکی و معروف دنیا را میپزد میتوانید از این بخش هم استفاده نمایید.

استانبول مال

استانبول مال در کنار فروشگاه های عالی دارای بزرگترین پارک سرپوشیده ترکیه نیز میباشد. Moipark که متعلق به مجموعه بزرگ استانبول مال میباشد که یکی از پیشرفته ترین پارک های سرپوشیده ترکیه میباشد.این پارک سرپوشیده دارای ترن و چرخ فلک میباشد.

مرکز خرید استانبول مال کجاست؟ آدرس استانبول مال همانطور که از اسمش معلوم است در استانبول ، بشکشهیر – محبوتبی – بلوار سلیمان دمیرل میباشد.همچنین میتوانید با از استفاده از مترو و ایستگاه مترو ایکیتلی به استانبول مال برسید. مرکز خرید جواهر

استانبول مال

استانبول جواهیر – Istanbul Cevahir

مرکز خرید جواهیر در لیست بزرگترین مراکز خرید استانبول میباشد.مرکز خرید جواهیر استانبول چهارمین مرکز خرید بزرگ استانبول میباشد.این مرکز خرید در بخش اروپایی استانبول واقع است و دارای ۱۰ طبقه تکمیل و فول میباشد.این مرکز خرید دارای ۳۴۰ مغازه بسیار شیک میباشد که تمامی برند های معروف دنیا در این مکان دارای یک نمایندگی میباشد.روزانه حدود ۲۰۰ هزار نفر از این فروشگاه بازدید میکنند.

جواهر استانبول

جواهیر استانبول دارای سینمای بزرگی میباشد که مردم زیادی برای تماشای فیلمهای روز دنیا به اینجا مراجعه میکنند.همچنین این مرکز خرید استانبول دارای پارک تفریحی برای بزرگسالان و کودکان است و همچنین بخشی برای رستوران برای این مرکز خرید اختصاص یافته است که غذاهای لذیذی صرف میشود.

جواهیر استانبول

مرکز خرید کانیون – Kanyon Istanbul

مرکز خرید کانیون استانبول هم یکی از بزرگترین و مشهور ترین مراکز خرید در این شهر میباشد.مرکز خرید کانیون در سال ۲۰۰۶ افتتاح شده است و دارای ۴ طبقه و ۱۶۰ مغازه میباشد.تمامی مغازه های مرکز خرید استانبول کانیون لوکس میباشد و تمامی برند های معروف دنیا در این مرکز خرید شعبه ای دارند.

کانیون استانبول

مرکز خرید کانیون همانند سایر مراکز خرید دارای رستوران های شیک و زیبایی میباشد که بهترین غذاها در آن صرف میشود.همچنین این مرکز خرید دارای ۹ سینما است که مردم میتوانند در آنجا به تماشای فیلم بپردازند.نزدیک ترین ایستگاه مترو به مرکز خرید کانیون ایستگاه لونت میباشد.

کانیون

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول – Istinye Park

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول جزو لوکس ترین و باکلاس ترین مراکز خرید استانبول میباشد.این مرکز خرید بینظیر دارای بیش از ۲۰۰ برند مختلف از سرتاسر دنیا میباشد.مرکز خرید ایستینیه پارک سومین مرکز خرید مهم و بزرگ استانبول و کشور ترکیه میباشد.این مرکز استانبول دارای ۴ طبقه و ۳۰۰ باب مغازه لوکس میباشد.

مرکز خرید ایستینیه

با توجه به اینکه مرکز خرید ایستینیه پارک یکی از گرانترین مراکز خرید استانبول میباشد اکثر مردم فکر میکنند که اجناس در این فروشگاه قیمت های گزافی را دارد اما برعکس قیمت های این مرکز خرید مناسب بوده و با توجه به برندهای معروفی که دارد دارای قیمت مناسبی میباشد.

مرکز خرید ایستینیه پارک در مکان مناسبی از شهر استانبول قرار دارد و با مترو در در ایستگاه آیازاقا میتوانید به این مرکز خرید استانبول بروید و همچنین جاذبه های گردشگری زیادی در اطراف این مرکز خرید میباشد که میتوانید از آنها هم دیدن کنید.

مرکز خرید ایستینیه

مرکز خرید متروسیتی استانبول – metrocity

مرکز خرید متروسیتی استانبول یکی از بهترین و مهمترین مراکز خرید این شهر میباشد.این مرکز خرید بزرگ از ورودی مترو شروع میشود و به راحتی میتوانید وارد آن شوید.مرکز خرید متروسیتی استانبول مجموعا دارای ۷ طبقه میباشد که سه طبقه در زیر زمین و ۴ طبقه بالا قرار دارد.

متروسیتی

مرکز خرید متروسیتی استانبول دارای ۱۴۰ مغازه شیک است که همانند سایر مراکز خرید معروف ترکیه و استانبول ، برند های مشهور دنیا در این مرکز سرمایه گذاری کرده اند و دارای نمایندگی میباشند.یکی از ویژگی های خاص این مرکز خرید این میباشد که پاتوق قرارهای جوانان بوده.در این مرکز رستوران هم وجود دارد میتوانید از آنها استفاده کنید.

سایر مراکز خرید استانبول در پست های دیگر سایت آرامش سفر.

منبع : آرامش سفر

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید