31

فروردین
1401

شناخت سیتی سنتر اصفهان

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 28 0

سیتی سنتر اصفهان یکی از بزرگترین مراکز تجاری ایران و بزرگترین مرکز تجاری در شهر اصفهان میباشد.اگر با تور اصفهان به این شهر زیبا سفر میکنید قطعا باید بازدید از این مرکز فوق العاده زیبا را در برنامه های خود قرار دهید.اصفهان جاذبه های گردشگری تاریخی فراوانی را داراست اما یکی از جاذبه های گردشگری این شهر متعلق به یک فروشگاه بسیار بزرگ و خاص میباشد که به عنوان بزرگترین فروشگاه تجاری اصفهان شناخته میشود.در این مطلب قصد داریم بیشتر با سیتی سنتر اصفهان آشنا شویم.

معرفی سیتی سنتر اصفهان

سیتی سنتر اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تجاری خرید در ایران شناخته میشود که مشهور به قلب شهر میباشد.این مرکز دارای معماری خاصی میباشد و در ۷ طبقه ساخته شده است.طبق برنامه ریزی های انجام شده همچنان این مرکز تجاری در حال توسعه میباشد.سیتی سنتر اصفهان دارای دو طبقه پارکینگ مسقف میباشد که میتواند بیش از ۵۵۰۰ ماشین را در خود جایی دهد.

جالب است بدانید که سیتی سنتر سومین مرکز خرید بزرگ در ایران بعد از مرکز خرید ایران مال تهران و مرکز خرید خلیج فارس شیراز میباشد.سیتی سنتر در دنیا در دتبه هفتم قرار دارد بزرگترین مرکز خرید دنیا قرار دارد.

مسئولیت ساخت طراحی و توسئه این مرکز بر عهده شرکت پرستیژ لند ایران یکی از بزرگترین شرکت های چند ملیتی میباشد که عمده فعالیت آنها در راستای ساخت و ساز میباشد.

سیتی سنتر

طبقات سیتی سنتر اصفهان

این مرکز ۷ طبقه دارای دو طبقه اش مربوط به پارکینگ میباشد.۳ طبقه اش مربوط به هایپر استارها و دو طبقه آخر این مرکز تجاری مربوط به رستوران سینما و شهربازی و غیره میباشد.در هر طبقه نیز شما میتوانید چند صد واحد مغازه را مشاهده کنید که همگی در حال فعالیت هستند.به تازگی این هتل دارای بخش هتل هم مجهز شده است که از این حیث یکی از منحصر به فرد ترین مراکز تجاری ایران میباشد.

معرفی بخش های سیتی سنتر اصفهان

این مرکز تجاری یکی از لوکس ترین مراکز خرید در ایران میباشد که دارای انواع فروشگاه برند دنیا میباشد که در این مرکز سرمایه گذاری کرده اند.قطعا قیمت اجناس در این مرکز ارزان نمیباشد اما بی شک دارای کیفیت بسیار بالایی است.

سیتی سنتر

بزرگترین هایپر کشور

شما میتوانید از بخش هایپر این مرکز خرید که در طبقه اول قرار دارد دیدن نمایید و خرید کنید.این هایپر بزرگترین هایپر در ایران میباشد.این هایپر بزرگ دارای انواع و اقسام وسایلها و خوراکی ها میباشد.شما میتوانید حتی برای وعده های غذایی خود از این مرکز خرید کنید و غذای گرم به هر مقدار که بخواهید خریداری کنید.این هایپر نیز دارای بخشی برای لوازم خانگی میباشد که قیمت آنها نسبت به باقی جاها ارزانتر میباشد.شما میتوانید هر چیزی که مدنظر دارید را در این هایپر بزرگ پیدا کنید و خرید نمایید.

سیتی سنتر

رستوران وی آی پی سیتی سنتر

یکی از بخش هایی که باعث جذب مردم و گردشگران به این مرکز خرید میشود بخش شکم گردی آن میباشد.سیتی سنتر دارای انواع رستوران ها  فست فودی ها میباشد که میتوانید غذاهای مورد علاقه خود را در آنجا پیدا کنید.اما یکی از بهترین رستوران های این مرکز رستوران vip میباشد که روزانه میزبان تعداد بیشماری از مردم عزیز میباشد.غذاهای این رستوران دارای بهترین کیفیت میباشد که قطعا باید حداقل یک وعده غذایی را در این رستوران میل بفرمایید.

شهربازی سیتی سنتر اصفهان

این مرکز خرید نیز دارای شهربازی بزرگی میباشد که جزو بزرگترین شهربازی های سرپوشیده در ایران است.شما میتوانید با خرید کارت شارژ مخصوص این شهربازی به هر مقدار که شارژ کنید از وسایل سرگرمی آن استفاده نمایید.قطعا شهربازی سیتی سنتر میتوانید ساعات خوشی را برای شما رقم بزند.

سیتی سنتر

سینما و سالن های همایش سیتی سنتر

یکی از بخش های جدیدی که به سیتی سنتر اضافه شده است سینما است که جزو محبوبترین سینماهای اصفهان هم شده است.شما میتوانید جدیدترین فیلم های روز ایران را در یکی از بهترین و زیباترین سالن های سینما در اصفهان تماشا کنید.این مرکز نیز سالن همایش با ظرفیت بیش از ۱۰۰۰ نفر را هم نیز دارد که همایش های بزرگی در آن اجرا شده است.

سیتی سنتر

سایر بخش های سیتی سنتر

این مرکز خرید دارای بخش های بیشماری است که شاید نتوان همگی را به شما معرفی کرد.قطعا برای اینکه بتوانید از همه بخش های سیتی سنتر اصفهان دیدن نمایید باید یک روز خود را به این مرکز خرید اختصاص دهید تا به خوبی از سیتی سنتر نمایید.این مرکزخرید دارای هتل ، موزه ، مرکز سلامت ، رستوران طبقه آخر شامل غذاهای دریایی و بین المللی نگارخانه و کلی بخش دیگر میباشد.

آدرس سیتی سنتر اصفهان

استان اصفهان، شهر اصفهان، بزرگراه شهید دستجردی، مرکز تفریحی گردشگری سیتی سنتر ( قلب شهر )

سیتی سنتر اصفهان

سیتی سنتر

سیتی سنتر

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید