01

اردیبهشت
1401

شناخت هیومن پارک تهران

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 22 0

هیومن پارک تهران  یکی از جاذبه های گردشگری بسیار زیبا و خاص کشور ایران و شهر تهران می باشد. سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از این جاذبه به تهران سفر می‌کنند. اگر قصد دارید از جاذبه های تهران در سفر به تهران و تور یک روزه تهرانگردی دیدن نمایید هیومن پارک تهران گزینه بسیار مناسبی برای شما میباشد. تهران دارای جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی میباشد که می‌توانیم از این جاذبه ها به برج میلاد میدان آزادی بازار تهران پل طبیعت بازار تجریش امامزاده صالح سایر بخش های این شهر توریستی اشاره نمایم. تهران جدا از تمام مسائل سیاسی و فرهنگی یک قطب گردشگری بسیار عالی می باشد که برای ساکنین تهران دارای اهمیت است. شرکت در تور تهرانگردی

هیومن پارک تهران

شناخت هیومن پارک تهران

هیومن پارک تهران یکی از پارک‌های می‌باشد که به عنوان زیر مجموعه حیات وحش تهران و حیات وحش دارآباد مشغول به فعالیت است.  لازم است بدانید این پارک بزرگترین پارک انسانی در خاورمیانه به حساب می‌آید. شما در این پارک سفری خواهید داشت به داخل بدن انسان که می توانید با تمام بخش ها و اعضای بدن انسان آشنا شوید. این مکان بسیار عالی و توریستی برای دانش آموزان و کودکان و البته نوجوانان بسیار جذاب می باشد. جالب است بدانید بزرگسالان هم علاقه زیادی برای بازدید از این پارک نشان می دهند. اگر به دنبال سفر به داخل بدن انسان هستید و قصد دارdد با این اعضا آشنا شوید هیومن پارک تهران بهترین پیشنهاد برای شما علاقمندان است.

هیومن پارک تهران در موزه داراباد تهران قرار دارد که مجموعه‌ای بسیار بزرگ و زیبا است. اگر قصد دارید به کودکان خود اعضای بدن انسان را آموزش دهید و برای این امر راه و روش خاصی پیدا نمی کنید بهترین کار این میباشد که ساعاتی کودکان خود را به هیومن پارک تهران ببرید و در این پارک با تمام اعضای بدن انسان به صورت عینی آشنا می شود. لازم است بدانید در این پارک جدا از اینکه فقط اعضای بدن را می بینید صداهایی که در این اعضا وجود دارد را هم می توانید بشنوید اردوهای مدرسه های بسیار زیادی در این مکان برگزار می‌شود که به هدف آشنایی با اعضای بدن انسان می باشد.

هیومن پارک تهران

مجموعه هیومن پارک تهران

مجموعه هیومن پارک تهران دارای ۱۲ هزار متر مربع مساحت می باشد. که مجموعه ای بسیار بزرگ است و دارای ساختمان های موزه دکتر لند  هیومن پارک و رویا پارک و غیره را در خود جای داده است. جالب است بدانید تمامی بخش‌های هیومن‌پارک تهران زیر نظر اساتید و استاد های دانشگاه تهران ساخته شده است تا هیچ گونه مغایرتی با اعضای واقعی بدن انسان نداشته باشد. و آموزش آن به کودکان و نوجوانان راحت باشد. برای مثال یکی از بخش های مشهور هیومن پارک تهران که دهان انسان است وقتی به داخل آن بروید حتی جزئیات دهان انسان را هم می‌توانید در آن مشاهده کنید. که اعضایی شامل ها چشم‌ها بینی نای مری رگهای خونی در کلیه‌ها کبد همگی در هیومن پارک تهران وجود دارد که می توانید از آنها دیدن نمایید.

اگر به سمت اعضای قلب انسان حرکت کنید از نکات جالب صدای می باشد که از تپش قلب خواهید شنید. این صدا به صورت سه بعدی بوده و برای تمامی گردشگران بسیار جذاب و قابل توجه است. در اطراف پارک تهران موزه داراباد وجود دارد که می توانید از آن دیدن نمایید. همچنین رویا پارک مجموعه ای بسیار زیباست که برای شما قطعاً مورد توجه است. و باید از آن دیدن نمایید هیومن پارک بزرگترین پارک انسانی خاورمیانه است که شما برای دیدن آن باید چندین ساعت وقت بگذارید تا بتوانید از تمامی بخش های آن دیدن نمایید. و اطلاعات خوبی را کسب کنید. لازم است بدانید بازدید از این بخش ها بسیار مورد توجه است و شما نباید تنها به دیدن از یک بخش کفایت کنید و باید وقت خود را برای بازدید از تمامی بخش‌های گوناگون پارک تهران شامل قلبها و رگهای خونی و غیره بگذارید. این پارک از نظر امکانات رفاهی دارای شرایط بسیار خوبی باشد از نظر پارکینگ این پارک ای شرایط بسیار خوبی است و تعداد بسیار زیادی خودرو در این پارکینگ می‌توانند پارک نمایند. همچنین سرویس‌های بهداشتی و کافی شاپ و رستوران در این پارک قرار دارد که می توانید همراه با خانواده های خود در این رستوران ها و کافه ها و لحظات بسیار خوبی را داشته باشید.

هیومن پارک تهران

همچنین این پارک تهران دارای سینمای شش بعدی بسیار زیبایی است که بسیار مورد توجه نوجوانان بوده و پیشنهاد می شود حتماً از سینمایی شش بعدی هیومن پارک تهران دیدن نمایید و لحظات بسیار هیجان انگیز و خاصی را همراه با خانواده های خود رقم بزنید.  همچنین لازم است بدانید شما در کنار هیومن پارک تهران از موزه حیات وحش دارآباد دیدن کنید و موجودات اسرار آمیز را در این پارک ببینید.

آدرس  هیومن پارک تهران نیاوران ابتدای خیابان دارآباد بعد از آجودانیه ابتدای خیابان موزه هیومن پارک

ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ و ۳۰ دقیقه و پنجشنبه و جمعه ها از ساعت ۱۰ پلاک ۲۰.۳۰

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید