31

فروردین
1401

گرانترین مقصد توریستی دنیا

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 40 0

گرانترین سفری که میتوانیم برویم به کجاست؟در این مقاله گردشگری سایت آرامش سفر شما گرانترین مقصد توریستی دنیا را خواهید شناخت.سفر کردن همیشه جزو جذابترین بخش های زندگی هر آدمی میباشد و قطعا فردی را پیدا نمیکنید که حداقل یک بار در زندگی خود سفر نکرده باشد.حال سفری ممکن است ارزان باشد و یا سفری گران تمام شود.اما برخی از شهرها و کشورها هستند که هزینه سفر به آنجا بسیار گران تمام میشود که شما در ادامه با این مقصد آشنا خواهید شد.

سوئیس ، گرانترین مقصد توریستی دنیا

سوئیس کشوری بسیار ثروتمند و گران در اروپای غربی ، این کشور جزو مهمترین کشورهای دنیا در زمینه های سیاسی و تجارت به شمار میرود.کشور سوئیس گرانترین مقصد توریستی میباشد و شما برای سفر کردن به این کشور باید هزینه های زیادی را شامل بلیط هواپیما ، هزینه هتل ، هزینه حمل و نقل و هزینه خوراک پرداخت کنید.

زوریخ

سوئیس یک کشور بسیار تمیز و بهداشتی میباشد و هر ساله جزو بهداشتی ترین کشورهای دنیا به حساب می آید و قوانین خاص خودش را هم دارد.کشور سوئیس با با ۴۱ هزارو ۲۸۵ کیلومتر مربع وسعت دارای ۸ میلیون جمعیت میباشد.و مردم این کشور با چهار زبان زنده دنیا صحبت میکنند شامل آلمانی ، ایتالیایی و فرانسوی و عده محدودی هم به زبان رومانش مسلط هستند و صحبت میکنند.

کشور سوئیس معروف به کشور شکلات ها میباشد.این کشور دارای جاذبه های گردشگری بسیار مشهور و محبوبی میباشد که یکی از بهترین جاذبه های گردشگری این کشور رشته کوه های آلپ و چشمه های آب گرم آن میباشد.هتل هایی در این کشور در دامنه این کوه ساخته شده است هر اتاق دارای استخر های آب گرم با ویوی کوه های آلپ میباشد.

سوئیس

پایتخت کشور سوئیس «برن» میباشد و واحد پول این کشور فرانک سوئیس است.مهمترین شهرهای کشور سوئیس شامل بازل ، برن ، ژنو ، زوریخ و لوزان میباشد.که مقر فدراسیون جهانی فوتبال فیفا در شهر زوریخ بوده و سالانه مراسمات بزرگی در زمینه فوتبال در این شهر برگزار میگردد.

چند مورد از قوانین عجیب گرانترین مقصد توریستی دنیا

  1. شما باید از حیوانات خانگی خود به خوبی مراقبت کنید و حق ندارید آنها را در قفس نگهداری کنید.
  2. پدر و مادران نمیتوانند هر اسمی را روی فرزند خود بگذارند.طبق قانون این کشور شما باید اول تاییده را بگیرید و اسمی را انتخاب کنید که در آینده مورد تحقیر قرار نگیرد.
  3. یکشنبه ها روز تعطیلات و استراحت است و دوچرخه سواری در این کشور ممنوع بوده زیرا باعث مزاحمت اسراحت دیگران میشوید.و کارهای اضافی همچون نجاری و چمن زنی در این روز ممنوع بوده جریمه دارد.
  4. طبق قانون سوئیس باید تمامی خانه ها اتاق مخصوص برای پناه بردن هنگام انفجار بمب اتم و یا جنگ را داشته باشند این کار به خاطر رعایت جان خود افراد میباشد و صورتی که این کشور هیچ گاه درگیر جنگ نبوده اما این یک قانون است.

سوئیس

چرا سوئیس گرانترین مقصد توریستی دنیا است؟

خطوط هوایی این کشور در رتبه ۱۰۱ جهان قرار دارد.

میانگین هزنیه های هتل در این کشور ۲۴۱ دلار میباشد.

این کشور نودو هفتمین اقتصاد دنیا را دارد.

قدرت خرید در این کشور ۱.۵ است به این معنا که اجناس در این کشور ۵۰ درصد گرانتر از آمریکا میباشد.

هزینه سوخت در این کشور ۷ دلار است.

درآمد سالانه هر فرد در این کشور ۳۹.۰۰۰ دلار میباشد که در دنیا رتبه اول را دارد.

این کشور مقر بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی چون صلیب سرخ و سازمان تجارت جهانی است. یکی از دو دفتر اروپایی سازمان ملل نیز در این کشور و در شهر ژنو قرار دارد.

منبع : آرامش سفر

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید