گرانترین غذای دنیا چیست؟آیا تا به حال شده از خود بپرسید گرانترین غذای جهان چه نام دارد و چه ترکیبی در آن استفاد شده است.اکثر ما در مسافرت ها و یا کارهای روزانه خود ممکن است به روستوران رفته باشیم و قبل از سفارش غذا قیمت آن را مشاهده میکنیم حال در این مقاله گردشگری و جذاب سایت آرامش سفر قصد داریم تا به شما گرانترین غذاهای دنیا را معرفی کنیم شاید در سفرهایتان قصد داشتین آنهارا تست کنید پس همراه ما در ادامه این مطلب باشید.

دسر طلایی | قیمت ۷۵ میلیون تومان

دسری از جنس طلا ، این دسر مکزیکی از بهترین شکلات های آمریکای غربی و طلای آفریقایی درست میشود.ظرف این دسر از طلای ۱۸ عیار است و روکش آن هم ورقی طلایی میباشد.دسر طلایی گرانترین غذای دنیا میباشد.

دسر طلایی

چایی طلا | قیمت ۱۰ میلیون تومان

آیا شده یک فنجان چایی برایتان ۱۰ میلیون آب بخورد؟!چایی طلا یکی از منحصر به فردترین چایی های دنیا میباشد که در کشور سنگاپور تهیه میشود. این چای گران قیمت که TWGنام دارد از جوانه زرد تولید شده است در تهیه این نوشیدنی گران قیمت طلای ۲۴ عیار به کار رفته است که از چای های مورد علاقه پادشاهان چین می باشد

چایی طلایی.

شکلات طلا | قیمت ۵ میلیونو ۸۰۰ هزار تومان

در طلافروشی های انگستان شکلات میفروشند! این شکلات خاص که تمام از روکش طلا و پوستی طلایی ساخته شده است در طلا فروشی در انگلستان در کنار سایر جواهرات به فروش میرسد.دزدین این شکلات همانند دزدیدن طلا از طلا فروشی میباشد.

شکلات طلایی

سوشی طلایی | قیمت ۵ میلیونو ۵۰۰ هزار تومان

این غذا در کتاب گینس هم به ثبت رسیده است به عنوان گرانترین سوشی دنیا! این غذا «سوشی دل اورینت» نام دارد که از ماهی قزل آلای صورتی نروژی و جگر چرب تهیه می‌شود.این سوشی ۲۰ قیراط الماس آفریقایی دارد و ۳ مروارید پالاوان روی هر تکه قرار گرفته است.

سوشی طلایی

کاپ کیک طلایی | قیمت ۳ میلیونو ۵۰۰ هزار تومان

کاپ کیکی در دبی به قیمت ۳ نیم میلیون تومان، این کاپ کیک که در لیست گرانترین غذاهای دنیا قرار دارد بخش بسیار زیادی از آن را طلای ۱۸ عیار تشکیل داده است و جزو محبوبترین کاپ کیک های این رستوران در دبی میباشد.

کاپ کیک طلایی

شیرینی طلایی | قیمت ۳ نیم میلیون تومان

به نوعی شبیه به دونات میباشد اما قیمتش با دونات خیلی فرق دارد.شیرینی حلقه ای که گرانترین یک وعده صبحانه میباشد دارای لایه های طلایی میباشد و روی آن تکه هایی از طلا کار شده است.

شیرینی طلایی

منبع : آرامش سفر