ویزای دبی برای ایرانیان

کشور امارات و شهر دبی یکی از توریستی ترین شهرهای منطقه خاورمیانه میباشد که سالانه گردشگران زیادی از سرتاسر دنیا به این شهر و کشور سفر میکنند.مردمی که به شهر دبی سفر میکنند هر کدام برای سفر خود دلایلی دارند که بیشتر این سفرها گردشگری میباشد.اما برخی از این افراد برای تحصیل و یا زندگی به دبی میروند و در این به نیاز به ویزا دارند.ایرانیان زیادی به دبی و سفر میکنند که نیاز دارند ویزای این شهر را دریافت کنند.حال چطور باید ویزای دبی برای ایرانیان را اخذ کرد؟

 

اخذ ویزای دبی برای ایرانیان

 

شهر دبی از جمله شهرهای پیشرفته دنیا میباشد که دارای جاذبه های گردشگری و مراکز فرهنگی و خرید زیادی را داراست.این شهر در سالهای گذشته با پیشرفت چشمگیری رو به رو بوده است.بودن جاذبه های گردشگری بسیار در دبی سبب شده است محبوبیت خرید تور دبی در ایران بالا برود.حال شما باید بدانید اگر خود به تنهایی قصد سفر به دبی را داشته باشید باید ویزای امارات را اخذ کنید تا بتوانید وارد این کشور و شهر دبی شوید.شما در این مطلب آرامش سفر قصد داریم درباره ویزای دبی برای ایرانیان صحبت کنیم.

قطعا باید بدانید سفر به کشورهای مختلف دنیا نیازمند دریافت روادید کشور مورد نظر توسط مراجع قانونی است.اما برای برخی از کشورها شرایط اخذ ویزای دبی برای آنها متفاوت است.برای مثال مردم کشورهای حوزه خلیج فارس شامل قطر، عمان، عربستان، بحرین و کویت و برخی از شهروندان کشورهای اروپایی نیازی به اخذ ویزهای خاص دبی نیستند و آنها میتوانند بعد از ورود به کشور دبی ویزای ۹۰ روزه دبی و امارات را اخذ کنند و تا نود رو در امارات حضور داشته باشند.

 

آدرس سفارش امارات در ایران کجاست؟

سفارت امارات در ایران واقع در شهرک غرب، ایران زمین شمالی، پایین تر از بیمارستان بهمن، پلاک ۲ میباشد. | تماس : ۴۲۷۹۲۰۰۰ | سایت : www.mofa.gov.ae

برخی از نکات مهم برای اخذ ویزای دبی برای ایرانیان

انواع ویزای دبی : ترانزیت، توریستی، کار و تجارت

روش صدور ویزای دبی برای ایرانیان از طریق کفیل ( همانند آژانس هواپیمایی آرامش سفر )

نیاز به وقت سفارت ندارد.

مصاحبه و انگشت نگاری ندارد

چه مدارکی نیاز میباشد؟ گذرنامه دارای عتبار + عکس رنگی + چک برای ضمانت بازگشت شما به کشور مبدا

چند روز برای صدور ویزای دبی برای ایرانیان زمان لازم است؟ عادی هفت روزه و فوری سه روزه صادر میشود.

سفارت دارد.

شناخت انواع ویزای دبی برای ایرانیان

هر کشوری دارای انواع مختلف ویزا میباشد که نام هایی برای آنها مشخص شده است.کشور امارات نیز دارای ویزاهای مختلفی میباشد که شما بسته به نیاز خود باید یکی از این ویزاهارا اخذ نمایید.لازم است بدانید اخذ ویزای دبی برای ایرانیان دارای شرایط متغیری دارد و شما نیاز هست ویزاهای دبی را بشناسید مشکلی برای اخذ این ویزا نداشته باشید.

شناخت ویزای توریستی دبی

قطعا میدانید دبی شهری توریستی است و گردشگران زیادی ماهانه به این شهر سفر میکنند.به همین دلیل ویزای توریستی دبی یکی از محبوبترین و پرتقاضاترین ویزاهای دبی میباشد.این ویزاها برای مدت ۱۴ – ۳۰ و ۹۰ روز صادر میشوند.همچنین شما میتوانید با حضور در شرکت های مهاجرتی دبی ویزای خودت را به ۶۰ روز هم تغییر دهید.

شناخت ویزای ترانزیت دبی

اگر در زمینه حمل و نقل فعالیت دارید میتوانید از ویزای ترانزیت دبی استفاده نمایید.ویزای ترانزیت فقط ۱۴ روزه صادر میشود و به هیچ عنوان قابل تمدید نیست و شما باید در بازه زمانی ۱۴ روز کار حمل و نقل خود را به اتمام برسانید.

شناخت ویزای تجارت و کار برای دبی

یکی از ویزاهای خوبی که برای دبی میتوانید دریافت کنید و مدت زمان بیشتری در دبی اقامت داشته باشید ویزای کار دبی میباشد که ۳ سال اعتبار دارد.این ویزا باید توسط شرکتی که در آن قرار است فعالیت کنید صادر شود.شما در مدت زمان سه سال میتوانید در دبی اقامتی بی دردسر را داشته باشید.

 

ویزای دبی

چطور ویزای دبی برای ایرانیان را اخذ کنیم

در زمینه اخذ ویزای کار دبی شما نیاز هست به شخصی یا شرکتی که در دبی به عنوان کارفرمای شما شناخته میشود مسئولیت اخذ ویزای شما را برعهده بگیرد این شرکت یا شخص در دبی به عنوان کفیل شناخته میشود.

پس تا الان متوجه شدید کفیل چیست، حال کفیل شما در شهر دبی میتوانید برای اخذ ویزای شما اقدام کند که به دو صورت این کار قابل انجام است.اگر کفیل شما با شما نسبت نزدیکی دارد ایشان میتوانند در سفارت فرم نسبیت را تکمیل کنند.روش دوم اگر شما با شخص و یا شرکتی رو به رو هستید این شرکت باید برای شما شما که به نوعی مسافر شما محسوب میشود درخواست اخذ ویزا کند.

اما اگر شما برای تفریح و گردش قصد سفر به دبی را دارید ویزای دبی برای ایرانیان باید توسط آژانس های هواپیمایی همانند آژانس آرامش سفر اقدام شود تا ویزای شما برای دبی صادر شود که در قبال این ویزا شرکت ها از شما چکی بابت ضمانت دریافت خواهند کرد که شما به کشور ایران بازگردید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دبی برای ایرانیان

  • باید از تمامی صفحه های گذرنامه خود اسکن بگیرید و همراه خود داشته باشید.

لازم است بدانید باید گذرنامه شما هنگام اخذ ویزا دارای اعتباری ۶ ماهه باشد

  • عکسی با پس زمینه سفید باید داشته باشید
  • اگر ویزای خود را دریافت کنید ولی هتلی رزرو نکرده باشید در یکی از هتل های دبی چکی به عنوان ضمانت از شما دریافت میکنند.

چه مدت طول میشکد ویزای دبی برای ایرانیان اخذ شود؟

زمان اخذ ویزای دبی برای ایرانیان دو نوع میباشد.عادی و فوری که در ویزای عادی بازه زمانی پنج الی هفت روز طول میکشد تا ویزا را دریافت کنید.و در ویزای فوری در زمان سه روز ویزای خود را دریافت خواهید کرد.این زمان با توجه به مدارکی که ارائه میدهید مشخص خواهد شد.

به منظور ارائه درخواست ویزای دبی شما به دو صورت می توانید اقدام کنید، یکی به صورت «عادی» و دیگری به صورت «اضطراری» است. به طور عادی شما شما می توانید ویزای عادی را در مدت زمان ۵ الی ۷ روز کاری و ویزای اضطراری را در مدت زمان ۳ روز کاری دریافت کنید. مبنای محاسبه روز کاری جهت دریافت ویزا روز پس از دریافت مدارک خواهد بود.

ویزای دبی برای ایرانیان

نکات برای اخذ ویزای دبی برای ایرانیان

  1. نیازی به حضور شما در سفارت برای صدور ویزا نمیباشد
  2. در ویزای توریستی دبی شما تنها ۱۴ روز میتوانید در این شهر حضور داشته باشید و سپس باید به کشور ایران بازگردید، در صورت تاخیر در بازگشت شما به ایران قطعا با جریمه خواهید شد.
  3. برخی از مسافران که مجرد هستند و ویزای آنها به واسطه همراهانشان صادر میشود لازم است در هنگام ورود به دبی همراهشان همراه آنها باشد در غیر این صورت به آنها اجازه ورود به دبی داده نخواهد شد.
  4. هنگام ورود به دبی شما نباید اقلامی که همراه داشتن آنها ممنوع میباشد همراه خود داشته باشید در صورت مشاهده آنها جریمه خواهیدشد.
  5. اگر شما وارد کشور امارات شدید و در شهری غیر از دبی حضور داشته باشید نیاز است ویزای ورود به آن شهر را دریافت کنید.

عوارض خروج از ایران برای ورود به دبی

برای اولین بار باید مبلغ ۲۲۰.۰۰۰ تومان پرداخت نمایید.

برای دومین بار باید ۳۳۰.۰۰۰ تومان پرداخت نمایید.

برای سومین بار باید ۴۴۰.۰۰۰ تومان پرداخت نمایید.

برای بار چخار میباشد همان مبلغ بار سوم را پرداخت کنید به همراه هر بار خروج از کشور ایران.

آژانس هواپیمایی آرامش سفر میتواند برای شما ویزای دبی برای ایرانیان را دریافت کند.برای اخذ ویزا و راهنمایی های بیشتر با شما ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.