31

فروردین
1401

معرفی پارک دلفین های کیش

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 52 0

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری جزیره کیش پارک دلفین های کیش میباشد.جزیره یکی از محبوبترین مقصد های گردشگری در ایران است که سالانه میلیونها گردشگر به این جزیره سفر میکنند.این جزیره دارای جاذبه های گردشگری فراوانی میباشد که هر کدام به تنهایی میتواند دلیلی بر حضور توریست در کیش باشد اما یکی از مشهورترین جاذبه های این جزیره پارک دلفین های کیش میباشد.پارکی زیبا شامل چندین بخش که کمتر گردشگری پیدا میشود که با تور کیش وارد این جزیره شود اما از پارک دلفین ها دیدن نکند.در این بخش از مقاله های گردشگری سایت آرامش سفر سفری خواهیم داشت به کیش و پارک دلفین ها و به معرفی پارک دلفین های کیش خواهیم پرداخت همراه ما باشید.

برای رزرو تور کیش با قیمت مناسب و استفاده از تخفیفات گردشگری این جزیره با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس بگیرید.

پارک دلفین های کیش

معرفی پارک دلفین های کیش

مجموعه ی پارک دلفین های کیش در زمینی به وسعت صد هکتار در جنوب غربی این جزیره ساخته شده است. در این دلفیناریوم شما شاهد  گونه‌های مختلف حیوانات پستانداردریایی همانند دلفین و شیر دریایی میباشید. در مجموعه‌ دلفین کیش شاهد یک فضای سبز زیبا خواهید بود که دارای انواع گونه‌های مختلف گیاهی از جمله درخت نخل، بنجامین، درختان لور، اوکالیپتوس، آکاسیا، گل ختمی و بیش از ۲۵ گونه کاکتوس اشاره کرد.

پارک دلفین های کیش یا دلفیناریوم کیش یکی از زیباترین و جذابترین پارک های تفریحی در منطقه خاورمیانه است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته شده است . این مجموعه دارای بخش های زیبا و فوق العاده ای میباشد با داشتن باغ پروانه ها و رستوران های منحصر به فرد محبوبیت بیشتری را کسب کرده است.

پارک دلفین های کیش

چرا پارک دلفین های کیش

پارک دلفین ها در بین مردم و گردشگران بسیار محبوب میباشد و دلیل این محبوبیت هم میتواند نزدیکی سایر بخش های و هتل ها به این پارک باشد برای مثال هتلهای سیمرغ و شباویز و کوثر از جمله هتلهایی هستند که در نزدیکی این پارک فوق العاده قرار دارند.و همچنین اگر اهل بازارگردی در کیش هستید بازار بین المللی مرجان نیز تنها بازاری میباشد که در نزدیکی این مجموعه زیبا قرار دارد که میتوانید از آن هم دیدن نمایید.

پارک دلفین های کیش

دانستنی هایی جالب درباره پارک دلفین ها

در پارک دلفین های کیش بیش از ۲۱ پستاندار دریایی نگهداری میشود.

حیوانات دریایی در استخری به حجم ۱۸۰۰۰ متر مکعب آب دریا نگهداری می شوند.

تعدادی از دلفین های این پارک با یک پرواز چارتر اختصاصی از آکواریوم های بزرگ از کشور ژاپن به ایران آورده شده اند .

بیش از ۲۵ گونه کاکتوس در این پارک نگه داری میشود.

بزودی قرار است هتلی عظیم و بینظیر به نام هتل ۷ ستاره کوروش کبیر در نزدیکی پارک دلفین های کیش ساخته شود.

قیمت بلیط پارک دلفین های کیش ۱۳۰.۰۰۰ تومان برای هر نفر میباشد.( با خرید تور کیش از آژانس مسافرتی آرامش سفر از تخفیف ۵۰ درصدی پارک دلفین ها استفاده نمایید. ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰)

بیش از ۵۰ گونه پرنده از سرتاسر دنیا در پارک دلفین ها قرار دارد.

شوها و نمایش های زیبایی در مجموعه پارک دلفین ها برگزار میگردد.

پارک دلفین های کیش

پارک دلفین های کیش

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید