01

اردیبهشت
1401

شناخت کویر مصر ایران

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 30 0

کویر مصر کجاست؟شناخت کویر مصر ایران یکی از زیباترین مناطق کویری در کشور ایران میباشد که خیلی از مردم ایران هستند که با آن آشنا نیستند.در این مقاله آرامش سفر در مورد کویر مصر ایران صحبت خواهیم و آنرا خواهیم شناخت کویری که تورهای یک روزه زیادی برگزار میگردد و آرامش سفر یکی از برگزارکنندگان تور کویر مصر در ایران میباشد.

آژانس مسافرتی آرامش سفر برگزارکننده تورهای دو شب و سه روزه به کویر مصر میباشد.

برای رزرو تور کویر مصر با قیمت مناسب توسط آرامش سفر با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

کویر مصر کجاست؟

کویر مصر واقع در استان اصفهان میباشد.کویر مصر که یکی از توابع شهر خور و بیابانک بوده و در ۴۵ کیلومتری شهر جندق  و ۶۰ کیلومتری خور میباشد.

کویر مصر

شناخت کویر مصر

کویر مصر یکی از محبوبترین مقصد های گردشگری در ایران میباشد.آژانس های مسافرتی بسیاری تورهای دو شب و سه  روزه برای این کویر برگزار میکنند.کویر مصر که به دریای شنی مشهور بوده یکی از زیباترین کویر های ایران است که در دشت کویر واقع است.

دلیل نام گذاری این کویر به نام کویر مصر این میباشد که در زمانهای قدیم فردی به نام یوسف در این روستان زندگی میکرد و مدتی این روستا به کم آبی برخورد کرد و این فرد یوست چاهی حفر کرد و به آب رسید و به مردم گفت چون در اینجا به آب رسیدیم برای احترام به حضرت یوسف که مصر این اتفاق افتاد نام اینجا را مصر بگذاریم که مردم هم قبول کردند و همین امر باعث شد اینجا کویر مصر نامگذاری شود.

کویر مصر

جاذبه های گردشگری کویر مصر

کویر مصر در عین تمامی زیبایی هایی که دارد جاذبه های خاصی دارد که هر کدام دلیلی بر سفر کردن به این منطقه میباشد.کویر مصر شبهای رویایی را دارد و اگر فردی هستیند که به دنبال سکوت شب میگردید بی گمان این مکان یکی از بهترین مقصد ها برای شما میباشد.شبهایی زیبا آسمانی ستاره ای و نسیمی خنک و گوش دادن به موسیقی آرامش بخش در این کویر میتواند یکی از بهترین لحظات را برای شما رقم بزند.

روزها میتوانید به شترسواری در این کویر بپردازید و بر روی تپه هایی با ارتفاع بالا بروید که نمایی فوق العاده را این کویر مصر ببینید و عکس های ماندگاری را ثبت کنید.

کویر مصر

در کنار شتر سواری شما موتور چهارچرخ مخصوص زمین های شنی و ماشین های آفرود را هم میتوانید سوار شوید و هیجان بسیاری را تجربه کنید و با نهایت سرعت در این کویر رانندگی کنید و گاهی اوقات از روی تپه های کوتاه پرش کنید.

یکی از بخش های جذاب این کویر جاذبه عکسای آن میباشد،بله جاذبه عکسای زیرا خیلی از گردشگرانی که به این مکان سفر میکنند هدفی جز عکاسی ندارند.با توجه به خاص بودن این کویر میتوان عکس های بینظیری را ثبت رساند عکسهایی در غروب آفتاب رو به شن های زرد و طلایی که در لا به لای انگشتان شما هست به ثبت رسد.

آنقدر در مورد کویر مصر میتوان عاشقانه صحبت کرد که هر فردی را مجاب به رفتن به این مقصد کنیم.در کویر مصر روزهای گرم و شبهای سردی را پیش رو خواهید داشت و میتوانید شبها با روشن کردن آتش و و صدای سوختن هیزوم ها و چایی گرم و موسیقی دلخواه خود در کنار دوستان خود یک شب رویایی در خاطرات خود ثبت کنید.

کویر مصر

بهترین زمان برای سفر به کویر مصر

قطها فصل تابستان زمان مناسبی برای سفر به این مکان نمیباشد زیرا روزها در گرمای سوزان این کویر طاقت نخواهید آورد.اما زمان مناسب برای این مقصد از مهرها آغاز شده و تا شروع سال جدید ادامه دارد زیرا در این ماه های سال هوا در روز خنک تر بوده و میتوان از جاذبه های گردشگری روز این کویر استفاده کرد.

کویر مصر

آژانس مسافرتی آرامش سفر برگزارکننده تورهای دو شب و سه روزه به کویر مصر میباشد.

برای رزرو تور کویر مصر با قیمت مناسب توسط آرامش سفر با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید