اقامت خود را رزرو کنید
28
Sep, 2022
29
Sep, 2022
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان

وبلاگ

نحوه بستن چمدان

نحوه بستن چمدان

هر وسایلی برای سفر مد نظر داری همراه خودت ببر!نحوه بستن چمدان برای مسافرت و جا دادن تمامی وسایل در چمدان یکی از مشکلات خاص هر مسافری میباشد.قطعا برای شما پیش آمده است که بخواهید به جایی بروید اما از اینکه نحوه بستن چمدان و جا دادن وسایل در آن را ندادید مشکل داشته باشید.در این بخش از مقاله های گردشگری راهنمای سفر سایت آرامش سفر قصد داریم به شما آموزش بستن یک چمدان خود و مفید را بدهیم پس همراه ما باشید.

وسایل غیر ضروری ممنوع

مهمترین نکته در هر سفری این است که از برداشتن وسایل غیرضروری همراه خود در سفر خودداری کنید.برای مثال از اینکه چندین جفت کفش و یا حتی لباس همراه خود داشته باشید بپرهیزید.این کار باعث خواهد شد که وسایل شما بیش از حد نیاز شما باشد و قطعا برای جا دادن همه آنها در یک چمدان به مشکل خواهید خورد.

بستن چمدان

لباس های نازک بردارید

اگر قصد سفر در تابستان را دارید از لباسهای نخی و نازک استفاده کنید و از برداشتن لباس های پشمی و بزرگ که تا کردن آنها و گذاشتن آن در چمدان فضای زیادی را میگیرد خودداری کنید.این کار در نحوه بستن چندان برای سفر به شما کمک شایانی خواهد کرد و خواهید دید که شما چندین دست لباس را در همان فضای که داشته اید جا داده اید.

لباس های پشمی را بپوشید

دیگر نکته ای که باید رعایت کنید این است که اگر در فصل زمستان قصد سفر دارید ، بهتر است لباسهایی که گذاشتن آنها در چمدان حجم زیادی میگیرد را بپوشید.در واقع شما هم فضای بیشتری در چمدان خواهید داشت هم خود را از سرمای هوا در امان نگه داشته اید.

نحوه بستن چمدان

وسایل را در کفش خود بگذارید.

نکته ای جالب و مهم که اکثر مسافران به آن توجه نمیکنند این هست یک فضای جدا را به کفش های خود اختصاص میدهند و یک فضای دیگر را به وسایل کوچک خود همانند کرم ها و غیره اختصاص میدهد،این کار اشتباه میباشد شما به راحتی میتوانید وسایل کوچک خود را که در داخل کفشتان جا میشود را در آن بگذارید و سپس کفش را در چمدانتان قرار دهید.این کار باعث خواهد شد فضای بیشتری داشته باشید.

بسته بندی لباس ها

اگر حجم لباس های شما زیاد میباشد بهتر است که آنهارا جداگانه بسته بندی کنید.در این روش شما میتوانید کفش های خود را در یک بسته قرار دهید و فشرده کنید.لباس های خود را در بسته دیگری قرار دهید و فشرده کنید. با فشرده شدن وسایل شما قطعا شما فضای بیشتری را خواهید داشت تا اینکه همینطور وسایل را در چمدان قرار دهید.

بستن چمدان برای مسافرت

هوشمندانه چمدان بخرید

مهمترین نکته خرید یک چمدان عالی و کارآمد میباشد.شما با خرید یک چمدان خوب قطعا به راحتی میتوانید وسایل خود را همراه خود ببرید.چمدانی انتخاب کنید که فضای بیشتری دارد و جاهای بیشتری برای گذاشتن وسایل در روی بنده و داخل خود چمدان قرار دارد اینطوری شما میتوانید چندین وسیله را اضافه همراه خود داشته باشید.

لباس های خود را لول کنید

برای تا کردن لباس ها و قرار دادن آنها در چمدان باید به نکته ای توجه داشته باشید.شما با تا کردن عادی لباس و قرار دادن روی هم آنها ممکن است فضای کمتری برای قرار دادن سایر لباسها پیدا کنید.پس بهترین کار لول کردن لباسها و قرار داردن آنها کنار یک دیگر میباشد به این صورت شما میتوانید چندین لباس را در کنار و روی هم قرار دهید.

برگذار کننده خاص‌ترین تورهای داخلی و خارجی

arameshsafar

نظر (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28
Sep, 2022
29
Sep, 2022
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان