31

فروردین
1401

چرا باید به تهران سفر کنیم؟

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 48 0

چرا باید به تهران سفر کنیم؟ تهران شهری که  دارای جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی میباشد که جدا از هر فعالیت سیاسی و فرهنگی خود به تنهایی از نظر صنعت گردشگری در ایران جزو شهر های محبوب بوده و گردشگران زیادی جذب شهر تهران می‌شوند. باید به این موضوع توجه کنید و نباید به این موضوع فکر کنید که تهران شهری گردشگری نیست! اتفاقا تهران جزو شهر های ایران می باشد که بسیار توریستی بوده و گردشگران زیادی برای دیدن جاذبه های گردشگری این شهر وارد تهران می‌شوند. اگر قصد دارید به پایتخت ایران سفر کنید پیش از سفر به این پایتخت باید دلیل سفر خود را بدانید و چرا تهران را انتخاب کرده اید. در این مطلب جدید آرامش سفر قصد داریم به معرفی شهر تهران به صورت کاملا خاص و جاذبه های گردشگری آن بپردازیم که سفر شما یک سفر خاص و خاطره انگیز شود.

تفریح در سرتاسر تهران

از شمال تا جنوب از شرق تا غرب تهران دارای  جاذبه ها و منظره ها و جاذبه‌های گردشگری بسیار زیبایی است که شما باید از آن ها دیدن نمایید. قطعاً شما در یک روز نمی توانید تمام جاذبه های گردشگری تهران را مشاهده کنید. نیاز هست برای این که تهران را به صورت کامل دیدن نمایید چندین روز وقت بگذارید تا بتوانید از شهر زیبای تهران دیدن نمایید. اگر اهل هنر هستید جاذبه‌های گردشگری هنری در تهران  دیدن نمایید. اگر دوستار تاریخ هستید میتوانید گذشته تهران و تهران قدیم را مشاهده کنید. اگر اهل سیاست هستید می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری سیاسی ایران همانند موزه ها دیدن نمایید. و اگر اهل طبیعت هستید می توانید از جاذبه های گردشگری طبیعی دیدن نمایید. تهران‌ شهری می باشد که دارای همه نوع جاذبه گردشگری بوده همچنین یکی از بخش‌های مهم به تهران بخش خرید میباشد که مردم زیادی برای خرید به تهران سفر می‌کنند زیرا بازار های بسیار بزرگی در تهران وجود دارد که شما می توانید اجناس برند و لوکس را از تهران خریداری نمایید. در ادامه به معرفی بازارهای تهران هم نیز خواهیم پرداخت.

جاذبه های گردشگری تهران

قصد دارید از مشهورترین جاذبه های گردشگری تهران دیدن نمایید به جرعت باید گفت جاذبه‌های همانند برج آزادی و یا میدان آزادی تهران که بزرگترین میدان خاورمیانه است و جزو قدیمی ترین میادین ایران و مشهورترین میدان های ایران نیز بوده باید دیدن نمایید. میدان آزادی میدانی است که خاطرات و تاریخ بسیاری از ایران در این میدان رقم خورده است که باید از آن دیدن نمایید. جاذبه بعدی برج میلاد است برجی که به تازگی ساخته شده است و هم اکنون جزو مهم‌ترین جاذبه های گردشگری تهران به حساب می آید. شما در هر مکانی از تهران حضور داشته باشید می توانید برج میلاد را مشاهده نمایید. برج میلاد به تنهای خود دارای جاذبه‌های گردشگری زیادی است که شما می توانید از آنها دیدن نمایید. جاذبه گردشگری بعدی پل طبیعت میباشد. پلی بسیار زیبا و خاص که دو منطقه گردشگری تهران را به هم متصل می کند و از روی بزرگراه مدرس عبور می‌کند. شما برای دیدن پل طبیعت بهتر است در شب به این منطقه بروید زیرا نورپردازی های زیبایی در پل طبیعت مشاهده خواهید کرد قطعاً برای شما و عکسبرداری مورد توجه خواهد بود.

محله-6-تهران-1

پاساژگردی و کاخ گردی در تهران

همچنین در ادامه می توانید به بازار بزرگ تهران اشاره نماییم که در پانزده خرداد قرار دارد و بسیاری از مردم تهران در خرید به سمت این بازار می روند. بازار بزرگ تهران دارای اجناس بسیار زیادی است که می‌توانید اجناس برند تا حجم معمولی را در این بازار خریداری نمایید. قیمت اجناس در بازار بزرگ تهران مناسب بوده و برای هر قشری قابل تایید و خرید است پیشنهاد می‌شود در تهران حتماً از بازار بزرگ دیدن نمایید. در نزدیکی بازار بزرگ تهران شما می توانید از کاخ گلستان هم دیدن نمایید یکی از مشهورترین و زیباترین کاخ های تهران که قطعاً برای شما دارای جذابیت بسیار زیادی است. اگر اهل کاخ گردی می باشید می توانید از کاخ نیاوران و کاخ سعدآباد نیز دیدن دو کاخ انقلابی ایران که مربوط به دوران شاهنشاهی بوده و هم اکنون در اختیار صنعت گردشگری ایران می باشد که به عنوان موزه از آن استفاده می شود و مردمان زیادی برای دیدن زیبایی های این دو کاخ به سمت آن جذب می‌شود.

محله-نواب-تهران

تهران از نظر خرید جز شهرهای فعال در ایران می باشد و مردمان زیادی برای خرید به سمت شهر تهران می رود. و اگر اهل خرید هستید می توانید از بازار بزرگ تهران میدان امام حسین دروازه دولت بهارستان دیدن نمایید. این مناطق جزو بازاری تهران بوده و اجناس زیادی در آن قرار دارد که تمامی آنها به خیابان های کناری خود متصل بوده که دارای جاذبه‌های گردشگری تهران میباشد و از نظر خرید حرف اول را در تهران میزنند.

یکی از موضوعات دیگر شهر تهران مبحث شکم گردی می باشد که در تهران شما می توانید رستوران‌های بسیار زیادی را پیدا کنید که غذاهای ناب اصیل ایرانی را میل نمایید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌دهیم در شهر تهران به سمت خیابان سی تیر بروید که معروف است به خیابان غذای تهران که دارای ماشین های سیار است که همان لحظه برای شما غذایی را آماده کرده و به شما تحویل می دهد که مشهور است به فود استریت تهران. همچنین از جاذبه های گردشگری طبیعی تهران به منطقه تجریش اشاره کنیم که شما می توانید از آن دیدن نمایید و مناظر زیبایی را مشاهده کنید و همچنین این منطقه دارای رستوران های بسیار زیادی است که عمدتاً کباب در این رستوران ها حرف اول را می زند و پیشنهاد می شود حتما از آنها میل نمایید.برای شرکت در تور های تهران گردی لطفا کلیک کنید .

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید