01

اردیبهشت
1401

گرانترین هواپیمای بوئینگ دنیا

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 25 0

گرانترین هواپیمای بوئینگ دنیا چیست؟شرکت های مختلف هواپیمایی که مسئولیت ساخت هواپیمارا بر عهده دارند سعی میکنند که بهترین هواپیما را بسازند و به دنیا معرفی کنند.با توجه به این بازار رقابتی در دنیا باعث شده است کیفیت هواپیماها به شدت بالا بروند.در این مقاله ما به شما گرانترین هواپیمای دنیا یعنی گرانترین بوئینگ دنیا که شخصی سازی شده است و در حال پرواز میباشد را معرفی خواهیم کرد.همراه آرامش سفر در این مطلب جذاب باشید.

بوئینگ گرانترین

گرانترین هواپیما دنیا چیست؟

شرکت هواپیمایی بوئینگ گرانترین هواپیمای خودش را به دنیا معرفی کرده است.بوئینگ ۷۴۷-۴۳۰ گرانترین و لوکس ترین هواپیمای شرکت بوئینگ در دنیا میباشد.شاید بتوان گفت چیزی فراتر از یک هواپیما که بتوانید تصورش را بکنید. بوئینگ ۷۴۷-۴۳۰ یکی از گرانترین هواپیماهای دنیا میباشد که با بهترین امکانات پرواز میکند.

مالک گرانترین هواییمای دنیا کیست؟

شاید جالب باشد بدانید که چه کسی مالکیت این هواپیمای لوکس را در اختیار دارد.با توجه به اینکه شیخ های عرب ثروت های زیادی دارند و ثروت خود را در زمینه خرید لوکسترین ماشین ها و خانه ها و غیره خرج میکنند در اولین گزینه به ذهنمان برسد که گرانترین هواپیمای بوئینگ دنیا مربوط به یک شخص عرب میباشد.اما خیر اینطور نیست؛گرانترین هواپیمای بوئینگ دنیا مربوط به «حاج حسن بولکیاه» میباشد.

حاج حسن بولکیاه پادشاه برونئی  کشور نفت خیز اسلامی، سلطان نشین مشروطه در آسیای جنوب شرقی است.این پادشاه یکی از ثرتمندترین افراد دنیا میباشد.این شخص جزو ۲۰ ثروتمند دنیا میباشد.

امکانات بوئینگ

قیمت بوئینگ ۷۴۷-۴۳۰ چقدر میباشد؟

این بوئینگ استثنایی قیمتش ۲۳۰ میلیون دلار میباشد.حال چرا ۲۳۰ میلیون دلار؟قیمت اصلی این غول هواپیمایی ۱۰۰ میلیون دلار است قیمتی که شرکت بوئینگ روی آن گذاشته اما این پادشاه با مبلغی بیش از ۱۳۰ میلیون دلار درخواست بازسازی و شخصی سازی بر روی این هواپیما را کرد تا یکی از گرانترین هواپیماهای دنیا را به خود اختصاص دهد.

گرانترین هواپیما

امکانات گرانترین بوئینگ چیست؟

جالبترین بخش دانستن امکانات این بوئینگ فوق العاده میباشد.سوالی که پرسیده میشود که چه چیزهایی در این هواپیما به کار رفته باعث شده است تا این هواپیما به گرانترین هواپیمای دنیا تبدیل شود.در ادامه با این امکانات فوق العاده آشنا خواهیم شد.

تمامی بخش های داخلی این هواپیما از نو بازسازی و ساخته شده است.طراحی اتاق خواب ها ، اتاق کنفرانس ، نشیمن ها ، اتاق بازی و سرویس های بهداشتی از نو ساخته شده و طراحی شده است.تمام دستگیره های این هواپیما از طلا میباشد.شیرهای سرویس های بهداشتی و دوش های آب این هواپیما از طلا بوده چیزی فراتر از رویا.این هواپیما دارای استخر و جکزی نیز میباشد.

طراحی داخلی بوئینگ

این هواپیما به نوعی طراحی شده است تا در مواقعی که حادثه ای رخ دهید به افراد داخل هواپیما آسیبی وارد نشود.هواپیمای بوئینگ ۷۴۷-۴۳۰ فقط در اختیار این پادشاه بوده و هیچ گونه استفاده دیگری از آن جز واقعی که او بخواهد به سفر برود نمیشود.

منبع : آرامش سفر

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید