31

فروردین
1401

۱۰ مکان فوق العاده در چین

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 51 0

۱۰ مکان فوق العاده در چین ، چین یکی از پرجعیت ترین کشورهای دنیا میباشد.این کشور هر ساله جزو توریستی ترین کشورهای دنیا نیز هست.چین دارای جاذبه های گردشگری فراوانی میباشد که هر کدام از آنها به تنهایی میتوانند میلیون ها گردشگر را به سمت خود جذب کنند.اما شناخت ۱۰ مکان فوق العاده در چین یکی از بهترین مطالبی میباشد که میتوانید مطالعه کنید.اگر قصد سفر به کشور چین را دارید و یا با تور چین میخواهید به این کشور سفر کنید حتما این مقاله گردشگری آرامش سفر را از دست ندهید.

برای رزرو آنلاین تور چین اینجا کلیک کنید.

برای رزور تلفنی تور چین با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس بگیرید.

کون‌مینگ چین | Kunming

کونمینگ مرکز اقتصادی، حمل و نقل، صنعتی و فرهنگی جنوب غربی چین است. این مرکز توسط راه آهن از همه شهرهای بزرگ چین و همچنین با ویتنام پیوند دارد. آب و هوای ملایم در کون مینگ چین باعث می شود مکان خوبی برای گردشگران باشد.این شهر بیش از ۱ میلیون نفر جمعیت دارد و جمعیت آن همراه با افرادی که در حومه آن زندگی میکنند بیش از ۷ میلیون نفر میشود.کون‌مینگ دارای طبیعت فوق العاده ای میباشد این شهر به دلیل زیبایی های خاص به شهر همیشه بهار مشهور است.کون مینگ چین جزو ۱۰ مکان فوق العاده در چین میباشد.

کون مینگ

دره جیوژایگو چین | Jiuzhaigou

دره Jiuzhaigou به دلیل آبشارهای بسیاری که دارد از آن به عنوان یک افسانه یاد میشود؛ این منطقه دارای ۱۰۸ دریاچه فیروزه ای میباشد.این مکان زیستگاه پانداهای غول پیکر است. پارک ملی جیوژایگو دارای مساحتی ۷۲ هزار هکتاری میباشد.در این دره ۱۴۰ گونه پرنده در حال انقراض وجود دارد.این دره در سال ۱۹۹۲ به عنوان مکان طبیعی در میراث جهانی یونسکو ثبت شد.این دره جزو ۱۰ مکان فوق العاده در چین میباشد.

دره جیوژاینگو

هانگژو چین | Hangzhou

هانگژو چین یکی از بهترین مناطق چین از نظر طبیعت و منظره میباشد.این شهر به دلیل جاذبه های گردشگری طبیعی زیبایی که دارد مشهور به بهشت روی زمین میباشد.شهر هانگژو دارای بهترین امکانات رفاهی بوده و هم اکنون جزو بهترین شهرها برای زندگی مردم چین میباشد.یکی از بهترین مکان های دیدنی در هانگژو دریاچه وست میباشد.اما این شهر به تنهایی بهترین شهردنیا از نظر تولید چایی سبز میباشد.هانگژو جزو ۱۰ مکان فوق العاده در چین میباشد.

هانگژو

یانگشاو چین | Yangshuo

یانگشاو چین شهری با بیش از ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در چین.این شهر به دلیل ارزانی مکانی مناسبی برای زندگی راحت میباشد.شهر یانگشاو به شهر صخره ها مشهور است.هر سال کوهنوردان زیادی به این شهر سفر کرده و ب صخره نوردی و کوهنوردی مشغول میشوند.یانگشاو جزو ۱۰ مکان فوق العاده در چین میباشد.

یانگشاو

لهاسا چین | Lhasa

لهاسا چین ، یکی از زیباترین و رویایی ترین مکان ها در دنیا میباشد.این شهر در ارتفاع ۳۵۰۰ متری نسبت به سطح دریا میباشد که همین امر سبب شده است زندگی وسفر برای برخی از افراد سخت و دوشوار باشد.لهاسا به شهر بودا نیز مشهور میباشد.کاخ پوتالا که بر روی تپه ای در این شهر واقع شده است شکوه خاصی به این شهر داده است و نماد شهر لهاسا میباشد.لهاسا جزو ۱۰ مکان فوق العاده در چین میباشد.

لهاسا

شیان چین | Xi’an

شهر شیان چین یکی از قدیمی ترین شهرهای چین میباشد. این شهر از قدمت تاریخی و فرهنگی بالایی برخوردار است.شهر شیان چین بیش از ۵ میلیون نفر جمعیت دارد. فلفل با روغن داغ یکی از محبوب‌ترین خوراکی‌های شهر شیان نزد مردم میباشد.اپرای شیان یکی از معروف ترین نمایش های کشور چین میباشد که حتما باید از آن دیدن نمایید.شیان جزو ۱۰ مکان فوق العاده در چین میباشد.

شیان

شانگهای چین | Shanghai

شانگهای بزرگترین و معروفترین شهر کشور چین میباشد که در دهانه رودخانه یانگ تسه قرار دارد.این شهر سالانه گردشگران بسیار زیادی را جذب میکند.این شهر نیز به شهر آسمانخراش ها نیز مشهور است.در این شهر رستوران های بیشماری وجود دارد که همین رستوران ها به تنهایی یک جاذبه گردشکری محسوب میشوند.شانگهایی دارای خیابان های شلوغی میباشد که مردم برای پیاده روی و خرید به خیابانها میروند.شانگهای جزو ۱۰ مکان فوق العاده در چین میباشد.

شانگهای

دیوار چین | Great Wall of China

دیوار چین ، ساخته شده از دیوارهای کوچک که برای کارهای نظامی و دفاعی بنا شد.این دیوار دارای ۸۸۰۰ متر طول میباشد.دیوار چین دارای بیش از ۲۳۰۰ سال قدمت میباشد.بلندترین نقطه در دیوار چین دارای ارتفاع ۱۴ متری میباشد.دیوار چین یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری در چین میباشد که سالانه توریست های زیادی را با تور چین به خود جذب میکند.دیوار چین جزو ۱۰ مکان فوق العاده در چین میباشد.

دیوار چین

هنگ کنگ چین | Hong Kong

هنگ کنگ چین یکی از پرجمعیت ترین شهرهای کشور چین با بیش از ۷ میلیون جمعیت.این شهر جزو مهمترین مرکز های تجاری جهان و آسیا به شمار میرود.بخش محدودی از مساحت چین قابل سکونت میباشد و بیشتر مساحت چین را تپه جنگل و دریاچه ها تشکیل میدهد که همین امر سبب شده باعث جذب گردشگر شود.هنگ کنگ جزو ۱۰ مکان فوق العاده در چین میباشد.

هنگ کنگ

پکن چین | Beijing

پکن ، پایتخت کشور چین یکی از بهترین و توریستی ترین شهرهای کشور چین میباشد.این شهر جزو محبوبترین شهرها نزد گردشگران در چین به حساب می آید.پکن جاذبه های گردشگری فراوانی نیز دارد که میتوانیم به شهر ممنوعه ، معبد آسمان ، کاخ تابستانی ، موزه پایتخت ، معبد لامای و دیگر جاذبه ها اشاره کنیم.پکن جزو ۱۰ مکان فوق العاده در چین میباشد.

پکن

منبع : touropia

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید