اقامت خود را رزرو کنید
28
Sep, 2022
29
Sep, 2022
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان

وبلاگ

بهترین هتل های استانبول

بهترین هتل های استانبول

بهترین هتل های استانبول ، شناخت بهترین هتل های استانبول یکی از مهمترین بخش ها برای تور استانبول میباشد.شما برای اینکه در تور استانبول بتوانید در بهترین هتل های استانبول اقامت داشته باشید حتما این مقاله را مطالعه کنید.در این مقاله ما به شما ۱۰ تا از برترین هتل های استانبول طبق امتیازات سایت booking را معرفی خواهیم کرد.همراه آرامش سفر در این مقاله گردشگری باشید.

رزرو تور استانبول ارزان توسط آرامش سفر ، تماس با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰

برای رزرو آنلاین تور استانبول اینجا کلیک کنید.

برای رفتن به بخش هتل های اینجا کلیک کنید.

هتل رافلز استانبول | Raffles Istanbul

دارای امتیاز ۹.۴ هتل ۵ ستاره

هتل رافلز استانبول یکی از بهترین هتل های استانبول میباشد.هتل Raffle در مرکز Zorlu واقع شده است و یکی از هتل های بسیار شیک و لوکس میباشد.یکی از ویژگی های منحصر به فرد این هتل ویویی بسیار عالی به شهر استانبول مبیاشد.این هتل نیز دارای تمامی امکانات رفاهی از جمله خشکشویی در هتل سالن بدنسازی ویژه مسافران رستوران بسیار عالی که شامل تمامی غذاهای مشهور دنیا میباشد را داراست.

بهترین هتل های استانبول

همچنین این هتل به مسافران خود امکاناتی از قبیل سالن آرایش ، اینترنت رایگان ، پارک بازی برای کودکان را میدهد.هتل رافلز ترکیه دارای یک استخر بسیار عالی میباشد که مسافران میتوانند از آن استفاده کنند.پذیرش هتل ۲۴ ساعته فعال بوده.هتل رافلز در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده است و هم اکنون جزو بهترین هتل های استانبول میباشد.

بهترین هتل های استانبول

هتل سنت رجیس | The St. Regis Istanbul

دارای امتیاز ۹.۴ هتل ۵ ستاره

هتل اس تی رجیس در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است.یکی از هتل های لوکس و زیبای شهر ترکیه هتل سنت رجیس میباشد که جزو بهترین هتل های استانبول است.این هتل دارای اتاق هایی بسیاز زیبا و تزئین شده میباشد.یکی از بخش های جالب هتل داشتن استخر سرپوشیده میباشد که دارای تراس و منظره ای عالی از شهر استانبول است.

هتل St. Regis استانبول دارای تمامی امکانات رفاهی بوده.این هتل نیز دارای سالن بدنسازی ، بیلیارد و رستورانی با انواع غذاهای محلی و بین المللی میباشد.این هتل از فرودگاه استانبول ۹.۹ مایل فاصله دارد.همچنین میتوانید از ماشین های شخصی هتل استفاده کنید اما هزینه آن جداگانه باید پرداخت شود.رتبه دوم جزو بهترین هتل های استانبول میباشد.

بهترین هتل های استانبول

هتل سیراگان پالاس کمپینسکی | Çırağan Palace Kempinski Istanbul

دارای امتیاز ۹.۱ هتل ۵ ستاره

شاید بتوان گفت یکی از بهترین انتخاب های ما برای هتل در استانبول ، هتل سیراگان پالاس کمپینسکی میباشد.این هتل جزو بهترین هتل های استانبول میباشد که در سال ۲۰۰۹ ساخته شد.جالب است بدانید این هتل ۵ ستاره یکی از قصرهای عثمانی بوده که با بازسازی آن تبدیل به هتلی بینظیر شده است.

بهترین هتل های استانبول

هتل سیراگان پالاس کمپینسکی دارای تمامی امکانات رفاهی میباشد.هر اتاق این هتل دارای یک لپ تاپ تلوزیون ماهواره و یک بالکن بسیار زیبا با ویویی عالی به دریا میباشد.رستوران این هتل غذاهای محلی و معروفی را ارائه میدهند و همچنین موزیک زنده یکی از بخش های جالبی میباشد که در این مکان اجرا میشود.

بهترین هتل های استانبول

هتل پیک استانبول | The Peak Hotel

دارای امتیاز ۹.۳ هتل ۵ ستاره

هتل پیک استانبول یکی از بهترین هتل های استانبول میباشد.این هتل جزو هتل های پر فروش در شهر توریستی استانبول است.استگاه مترویی نزدیک این مکان قرار دارد که به راحتی میتوانید به سایر مکان های دیدنی استانبول بروید.هتل پیک دارای تمامی امکانات رفاهای برای مسافران میباشد.

بهترین هتل های استانبول

این هتل نیز دارایی یک رستوران عالی است که میتوانید از آن استفاده کنید.همچنین فاصله این هتل نسبت به جاذبه های گردشکری استانبول زیاد نمیباشد.این هتل در سال ۲۰۱۴ افتتاح شده است.

بهترین هتل های استانبول

هتل سوئیسوتل بوسفروس استانبول | Swissotel The Bosphorus Istanbul

دارای امتیاز ۹ هتل ۵ ستاره

هتل سوئیسوتل بوسفروس استانبول جزو بهترین هتل های استانبول میباشد.هتل های مشهور سوئیسی که در سرتاسر دنیا دارای شعبه میباشد.این هتل جزو هتل های گرانقیمت استانبول میباشد.هتل Swissotel The Bosphorus Istanbul هتی لوکس و لاکچری بوده که دارای تمامی امکانات رفاهی میباشد.

بهترین هتل های استانبول

فضای این هتل را باغی زیبا تشکیل میدهد که میتوانید در آن قدم بزنید.این هتل فاصله چندانی نسبت به جاذبه های گردشگری استانبول ندارد.مثلا به راحتی میتوانید به مسجد سلطان احمد استانبول بروید و از این جاذبه دیدن نمایید.همچنین مراکز خرید و فروشگاه ها در نزدیکی این هتل قرار دارند.این هتل در سال ۲۰۰۲ افتتاح شده است.

بهترین هتل های استانبول

هتل ساروهان استانبول | Saruhan

دارای امتیاز ۹.۲ هتل ۵ ستاره

هتل ساروهان یکی از بهترین هتل های استانبول میباشد که در سال ۲۰۰۹ ساخته شده است.این هتل فاصله خیلی کمی نسبت به جاذبه های گردشکری استانبول دارد.مثلا فاصله هتل ساروهان نسبت به مسجد آبی ۱۹۵۰ فوت میباشد.هتل ساروهان به سبک خانه های عثمانی ساخته شده است.

بهترین هتل های استانبول

هتل Saruhan استانبول دارای تمامی امکانات رفاهی میباشد.همچنین رستورانی عالی همانند سایر هتل ها در این هتل هم موجود است که مسافران میتوانند از آن استفاده کنند.پذیرش این هتل ۲۴ ساعته در اختیار مسافران میباشد و خدمت رسانی میکند.

بهترین هتل های استانبول

هتل پیرا پالس استانبول | Pera Palace Hotel

دارای امتیاز ۹ هتل ۵ ستاره

یک هتل بسیار زیبا به سبک عثمانی فرانسوی طراحی شده است.اتاق های این هتل زیبا دارای معماری کلاسیک میباشد و هر مسافرری را میتواند راضی نگه دارد.یکی از ویژگی های عالی این هتل معماری های خاصی بوده که بر روی دیواره های آن طراحی شده است به نوعی که در یک نمایشگاه حضور دارید.

بهترین هتل های استانبول

در نزدیکی این هتل خیابان شلوغ استانبول یعنی خیابان ایستیکال قرار دارد که میتوانید به آنجا مراجعه کنید و از مراکز خرید دیدن نمایید.رستوران های بسیاری نیز در نزدیکی این هتل قرار دارد پارک بازی و گالری هنرمندان که برای هر گردشگری میتواند جذاب باشد.این هتل که جزو بهترین هتل های استانبول میباشد در سال ۲۰۱۰ افتتاح شده است.

بهترین هتل های استانبول

هتل شانگری لا بسفروس استانبول | Shangri-La Bosphorus, Istanbul

دارای امتیاز ۹.۱ هتل ۵ ستاره

هتلی فوق العاده زیبا در بخش اروپای استانبول یکی از بهترین هتل های استانبول میباشد.این هتل ویویی بسیار عالی به بندر بسفر دارد.این هتل لوکس دارای استخر های سرپوشیده میبشاد که میتوانید از آن استفاده کنید.تمامی اتاق های هتب شاگری لا استانبول دارای اینترنت رایگان و تلوزیون و ماهواره میباشد.

بهترین هتل های استانبول

طراحی معماری این هتل جزو خاصترین ها میباشد و حمام هایی با سنگ مرمر یکی از آن ویژگی هاست.میدان تکسیم یکی از مشهورترین میدان های ترکیه در ۲ کیلومتری این هتل واقع شده است که به راحتی میتوانید به آنجا رفته و از آن دیدن نمایید.این هتل از سال ۲۰۱۳ میزبان مسافران تور ترکیه میباشد.

بهترین هتل های استانبول

هتل سلطان احمد استانبول | Ajwa Hotel Sultanahmet

دارای امتیاز ۹.۵ هتل ۵ ستاره

یکی از بهترین هتل های استانبول هتل سلطان احمد میباشد.این هتل در منطقه عالی سلطان احمد واقع شده است.این هتل فاصله بسیار کمی نسبت به جاذبه های گردشگری مشهور استانبول دارد.برای مثال شما با ده دقیقه پیاده روی میتوانید به مسجد آبی یکی از جاذبه های گردشگری استانبول برسید و از آن دیدن نمایید.

بهترین هتل های استانبول

هتل سلطان احمد استانبول دارای امکانات بسیار عالی میباشد.ازجمله این امکانات میتوانیم به فرش های ابریشمی که در اتاق ها پهن شده یا پرده های الکترونیکی لامپ های حسگر و یا سالن بدنسازی عالی آن اشاره کنیم.هتل سلطان احمد در سال ۲۰۱۷ مجدد بازسازی شده است و در حال حاضر یکی از لوکسترین هتل های این شهر میباشد.اگر به دنبال اقامت در بهترین هتل های استانبول میباشد این هتل بهترین گزینه است.

بهترین هتل های استانبول

هتل بوتیک سنت صوفیا استانبول | Boutique Saint Sophia

دارای امتیاز ۹.۳ هتل ۵ ستاره

هتل سنت صوفیا استانبول در یک مجموعه مربوط به قرن نوزدهم در سال ۲۰۱۳ بازسازی شد.هم اکنون این هتل جزو بهترین هتل های استانبول میباشد.این هتل دارای حیاطی بسیار زیبا و معماری هایی از سنگ مرمر میباشد.تمامی اتاق های این هتل دارای تمامی امکانات رفاهی بوده و اینترنت رایگان یکی از بخش های است که به مسافران خود میدهد.

بهترین هتل های استانبول

هتل سنت صوفیا فاصله زیادی نسبت به جاذبه های گردشگری در استانبول ندارد.این هتل تا پل گالاتا بندر بسفر ۱۵ دقیقه به صورت پیاده روی فاصله دارد.این هتل نیز دارای رستوران میباشد که غذاهای ترکی را به مسافران خود میدهد میتوانید از آنها استفاده کنید.هتل سنت صوفیا در سال ۲۰۰۶ ساخته شده است.

بهترین هتل های استانبول

منبع : booking

برگذار کننده خاص‌ترین تورهای داخلی و خارجی

arameshsafar

نظر (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28
Sep, 2022
29
Sep, 2022
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان