استرالیا ، یکی از زیباترین کشور های دنیا که همیشه در بین توریستی ترین کشورها نامش دیده میشود.این کشور لوکس یکی از محبوبترین مقصدها برای گردشگران میباشد.در این مقاله گردشگری آرامش سفر در مورد بهترین مقصد استرالیا برای سفرهای مجردی صحبت خواهیم کرد.در این مقاله همراه ما باشید.

بندر داروین

بندر داروین استرالیا

بندر داروین مرکز ایالت سرزمین شمالی در کشور استرالیاست.داروین یک شهر بندری بسیار زیبا میباشد که در کنار دریای تیمور ساخته شده است.جمعیت این شهر حدود ۲۰۰ هزار نفر میباشد.در اطراف بندر داروین در استرالیا پارک های حفاظت شده زیادی وجود دارد که محل زیستگاه کروکدیل میباشد.دانشگاه چارلز داروین یکی از معروف ترین مراکز آموزشی در استرالیا و حتی دنیا میباشد.

داروین استرالیا

بندر داروین دارای آب و هوای استوایی میباشد و در اکثر روزهای سال با بارندگی های شدید رو به روست.و عمدتا دارای آب و هوای مربوط و گرمی میباشد.از جاذبه های دیدنی داروین میتوانیم به « موزه تلگراف ، معبد چینی ، یادمان استوارت ، پارک ملی چارلز داروین ، غارها و پارک ملی کاکادو » اشاره کرد.بندر داروین دارای زیبایی های خاص دیگری میباشد از حمله غروب خورشید بسیار زیبا ، منطقه منحصر به فرد برای شنا ، فضاهای سبز عالی  میباشد.


شهر واگا واگا

شهر واگا واگا

واگا واگا، شهری بسیار زیبا در کشور استرالیا میباشد.این شهر در استرالیا معروف به واگا میباشد. واگا در کنار رودخانه مورومبریج ساخته شده است و جمعیتی حدود ۶۰ هزار نفر دارد.واگا واگا بزرگترین شهر غیر ساحلی استرالیا میباشد.واگا در بین دو شهر معروف و بزرگ استرلیا یعنی ملبورن و سیدنی قرار دارد.

واگا دارای بهترین کافه های دنجی میباشد که میتوانید در آنجا قهوه های دلچسبی را بنوشید.واگا درای خانه های ویلایی و مدل چینی میباشد خیلی کم میتوانید خانه های آپارتمانی و یا ساختمان های دارای بیش از ۳ طبقه مشاهده کنید.


خلیج بایرون

خلیج بایرون استرالیا

بایرون خلیج یک شهر ساحلی است که در گوشه ای از شمال شرقی نیو ساوت ولز استرالیا واقع شده است.این شهر در ۱۶۰ کیلومتری سیدنی است.در شهر بایرون آتشفشانی وجود دارد که ۲۳ میلیون سال پیش فوران کرد.
بایرون دارای آب و هوای گرمسیری و مربوط میباشد و تابستانها گرم و زمستانها معتدل است.میانگین دما در شهر بایرون استرالیا ۲۷ درجه سانتی گراد است.

خلیج بایرون به دلیل وجود سواحل زیبا یکی از مناطق محبوب برای گردشگران است،در این منقطه حیاط وحش های بسیاری وجود دارد که یکی از جاذبه های این شهر به شمار میرود و وجود نهنگ هم در این حیاط وحش در نوع خود جالب میباشد.فانوس دریایی یکی دیگر از جاذبه های مشهور این شهر بوده و گردشگران در کنار این فانوس و نور آن در ساحل قدم میزنند.


شهر مارگارت ریو

شهر مارگاریت

مارگارت ریور یک شهر در جنوب غربی استرالیای غربی است که در دره مارگارت واقع میباشد. ساحل مارگاریت  یک مکان گشت و گذار مشهور در دنیا میباشد که گردشگران بیشماری برای سفر و دیدن این ساحل به مارگارت ریو سفر میکنند.در این شهر یک کارخانه بزرگ شراب سازی است که سالانه ۵۰۰ هزار توریست فقط برای این شراب ها به اینجا سفر میکنند.

آب و هوای این شهر به دلیل وجود دریا اکثر روزهای سال مربوط بوده و همانند سایز شهر های استرالیا میانگین دمای ۲۷ درجه را دارد.تنها نکته در مورد این شهر میتوان به باد های شدید تابستانی آن اشاره کرد.


شهر هاروی بی

هاروی بی

شهرهاروی بی یک خلیج زیبا در منطقه کوئینزلند  استرالیا میباشد.اقتصاد محلی این وابسته به درامدی است که از جذب گردشگران حاصل میشود.دراین جزیره شما میتوانید ماهیگیری ، موج سواری ، جت اسکی و قایق سواری نمایید و از دیدن حیوانات و جاذبه های دریایی این جزیره به وجد آیید.

هاروی بی دارای آب و هوای معتدل و گرمی است و میانگین دما در این شهر ۳۰ درجه سانتی گراد میباشد.این شهر به شدت در حال رشد میباشد و پیش بینی شده است در سال ۲۰۲۶ دو برابر شود.

منبع : آرامش سفر