01

اردیبهشت
1401

پیشرفته ترین فرودگاه های دنیا

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 58 0

شناخت لوکس ترین و پیشرفته ترین فرودگاه های دنیا ، امروز استفاده از سفرهای هوایی و صرفه جویی در زمان بسیار در بین مردم محبوب شده است.با توجه به اینکه روزانه هزاران پرواز بر فراز آسمانهای کشورها انجام میشود در مطلبی جذاب تصمیم گرفتیم تا پیشرفته ترین فرودگاه های دنیا را به شما معرفی کنیم.شاید شما روزی در این فرودگاه ها بر زمین نشستید و بدانید که کدام فرودگاه در دنیا بهترین میباشد.همراه ما در این مقاله گردشگری باشید.

فرودگاه اینچئون سئول

یکی از لوکس ترین فرودگاه های دنیا در کره جنوبی و در شهر سئول قرار دارد.این فرودگاه از تمامی لحاظ جزو بهترین ها میباشد.یکی از نکات جالب توجه فرودگاه اینچئون سئول فروش محصولات برند مشهور لویی ویتون میباشد که بدون مالیات است و همین امر سبب شده است تا محبوبیت این فرودگاه نزد خریداران دوچندان شود.

فرودگاه سئول

فرودگاه چانگی سنگاپور

این فرودگاه جزو بهترین و پیشرفته ترین فرودگاه های دنیا میباشد به نوعی که هر ساله جزو سه فرودگاه برتر دنیا شناخته میشود.این فرودگاه فوق لاکچری همانند یک مرکز خرید میباشد که حسی فوق العاده به مسافران و مردمی که در فرودگاه حضور دارند میدهد.جالب است بدانید این فرودگاه از سال ۲۰۱۳ الی ۲۰۱۸ به عنوان بهترین فرودگاه دنیا شناخته شد.یکی از بخش هایی که این فرودگاه را منحصر به فرد کرده است معماری خیره کننده آن میباشد.

فرودگاه چانگی

فرودگاه مونیخ

فرودگاهی شیشه ای که معماری آن در سرتاسر اروپا مشهور میباشد.این فرودگاه دومین فرودگاه شلوغ و پر پرواز آلمان میباشد و روزانه پروازهای زیادی از این فرودگاه صورت میگیرد.این فرودگاه لوکس و بینظیر دارای بیش از ۵۰ رستوران میباشد که برای رفاه حال مسافران ساخته شده است.

فرودگاه مونیخ

فرودگاه هانه دا توکیو

اگر نگاهی به ۵ فرودگاه پر رفت و آمد دنیا بیندازید نام فرودگاه بین المللی هانه دا توکیو را نیز مشاهده خواهید کرد.این فرودگاه فوق لاکچری در قاره آسیا جزو پیشرفته ترین فرودگاه های دنیا میباشد.فرودگاه توکیو جزو تمیزترین فرودگاه های دنیا نیز بوده همچنین این فرودگاه دارای چندین رستوران و کافه و مرکز خرید میباشد.

فرودگاه توکیو

فرودگاه بین المللی حمد دوحه

مگر میشود در مورد لاکچری ترین ها و پیشرفته ترین فرودگاه های دنیا صحبت کنیم و نامی از شهرهای عربی در میان نباشد.فرودگاه بین المللی حمد دوحه قطر یکی از بهترین فرودگاه های دنیاست که بسیار پیشرفته میباشد.این فرودگاه دارای معماری فوق العاده ای است و روزانه چند صد پرواز به سرتاسر دنیا در آن صورت میگیرد.

فرودگاه دوحه

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید