31

فروردین
1401

سفر یک روزه به بانکوک

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 38 0

سفر به بانکوک ، لذت بردن از بانوکوک در ۲۴ ساعت! چطور ممکن هست زمانی با تور بانکوک به پایتخت تایلند برویم و در ۲۴ ساعت بتوانیم از زمان خود بهترین استفاده را ببریم.بانکوک یکی از پرطرفدارترین و محبوبترین شهرهای توریستی در دنیا میباشد این شهر با توجه به جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد جایگاه ویژه های پیدا کرده است.

بانکوک شهر تضاد میباشد شهری که در یک طرف ترافیک و استرس زندگی شهری زیادی وجود دارد و در طرف دیگر آرامش صلح و عشق موج میزند. این مطلب آرامش سفر ما به شما امکان یافتن جاذبه های گردشگری بانکوک سنت ها و غیره را در ۲۴ ساعت خواهیم داد تا در این زمان کم بتوانید از این شهر لذت ببرید.

آب و هوای بانکوک

یکی از چیزهای اصلی برای سفر به بانکوک در نظر گرفتن آب و هوای این شهر کشور میباشد.وقتی شما با تور بانکوک وارد این شهر بشوید اولین چیزی که شمارا آزار خواهد داد آب و هوای گرم این شهر میباشد.توجه کنید یکی از بهترین زمان های سفر به بانکوک و تایلند به طور کلی بین ماه های نوامبر و آوریل ( آبان تا فروردین ) میباشد.

هوای بانکوک

اطراف شهر بانکوک

بانکوک شهری میباشد که جاذبه های گردشگری آن به دور از این شهر میباشد و فاصله ای چند کیلومتری با بانکوک را دارد.پس سریع ترین را برای دور شدن از شهر و رفتن به بیرون از شهر تاکسی میباشد.اما به این نکته دقت کنید اگر در بانکوک تاکسی دربست میکند از راننده درخواست کنید تا از تاکسی متر خود استفاده کند در غیر این صورت ممکن هست هزینه ای بالا برای تاکسی بپردازید.

تاکسی بانکوک

یکی دیگر از حمل و نقل های محبوب بانکوک tuk-tuks ( اوتریکشا ) یا همان موتور سه چرخ میباشد.شما با موتور سه چرخ ها به راحتی میتوانید به هرجایی که مد نظر خود هست بروید و یکی از ویژگی های خوب این نوع حمل و نقل هزینه کم برای آن در مقابل هزینه بالایی که برای تاکسی ها میپردازید میباشد.

موتور سه چرخ

بازدید از بانکوک

حالا برای اینکه در این ۲۴ ساعت زمانی را هدر ندهید بهترین کار بازدید از مهمترین جاذبه های بانکوک میباشد.یکی از مهمترین جاذبه های توریستی بانکوک معابد این شهر میباشد که بدون از زندگی و هیجان زندگی شهری در صلح و سکوت بوده و آرامشی خاص را به شما میدهد.توجه کنید برای رفتن به معابد بانکوک پوشش مناسبی داشته باشید.

پیشنهاد ما به شما این میباشد که تور ۲۴ ساعته خود را از گاخ گراند پالاس معروف به کاخ بزرگ شروع کنید و خود را به این مکان برسانید.سپس بعد از بازدید از این کاخ زیبا خود را به معبد وات فرا کائو یا معبد بودای زرین برسانید زیبا این معبد یکی از مهمترین معابد در بانکوک و تایلند میباشد.

گرند پالاس

دیدار از معابد در بانکوک یکی از اصلی ترین بخش ها میباشد شما بعد از اینکه دو جاذبه دیدنی بانکوک را که در بالا اشاره شد بازدید کردید خود را به معبد زیبای وات پو برسانید و مجسمه معروف را که ۴۶ متر طول و ۱۵ متر ارتفاع دارد را ببنید.اما در رو به روی معبد وات پو در آنطرف رودخانه معبد وات آرون قرار دارد که خود را به انجا رسانده و از آن دیدن نمایید.

با توجه به اینکه سفر و زمان شما محدود میباشد نباید زمان را از دست دهید و حیف است که از خاص ترین جاذبه گردشگری بانکوک دیدن نکنید، خود را به رودخانه چائو فرایا مهمترین رودخانه تایلند که از بانکوک هم عبور میکند برسانید و سوار بر قایقی شوید و در طول مسیر رودخانه غذایی را میل نمایید و تصاویر خاطره انگیزی را ثبت کنید.

رودخانه چائو فریبا

بازار بانکوک

خب حال شما غذای خود را در قایق در مسیر رودخانه چائو میل کرده این و زمان را از دست نداده این و حالا باید به یکی از اساسی ترین بخش های در بانکوک بریم یعنی بازار ، بله خود را به بازار Chatuchak بازار چاتوچاک بانکوک برسانید یکی از بهترین بازارهای موجود در این شهر میباشد که قیمت های بسیار مناسبی دارد.شما در این بازار تا میتوانید چانه زنی کنید و تخفیف بگیرید چون همه این کار را میکنند J

بازار بانکوک

خب سفر یک روزه و ۲۴ ساعته ما در بانکوک به پایان رسید توجه کنید ۲۴ ساعت برای بانکوک زمان زیادی نمیباشد پس باید حداکثر استفاده را بکنید و لذت ببرید امیدواریم از این مقاله نهایت استفاده را برده باشید.

منبع : .edreams

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید