01

اردیبهشت
1401

بام تهران

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 22 0

بام تهران یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری شهر تهران میباشد.قطعا هر کسی که در تهران و یا خارج این شهر زندگی میکند یک بار نام این منطقه تفریحی در تهران را شنیده است.اگر میخواهید پایتخت را از دیدی متفاوت و منظره ای فوق العاده و به دور از هیاهوی شهری و دود وآلودگی تماشا کنید بام تهران بهترین پیشنهاد برای شما میباشد.در این مطلب جدید آرامش سفر قصد داریم سفری داشته باشیم به بام تهران تا در تهرانگردی خود به این مکان هم بروید ،  همراه ما باشید.

چرا بام تهران ؟

این منطقه تفریحی در تهران یکی از محبوبترین مناطق برای مردم این شهر میباشد.جدا از اینکه شما میتوانید در این منطقه شهر تهران را از دور تماشا کنید میتوانید از سایر جاذبه های دیگر این مکان استفاده نمایید.بام تهران شامل سورتمه ، سینما سه بعدی ، بگ جامپ و کافه رستوران میباشد.

به جرعت میتوان گفت یکی از تمیزترین آب و هوای تهران را میتوانید در اینجا تجربه کنید.اگر در ساعات اپتدایی صبح به این منطقه بروید خواهید دید گروه های برای ورزش به بام تهران آمده اند.

بام تهران

بام تهران محبوب سینما

یکی از نکات مهم و جالب در مورد بام تهران این میباشد که این مکان تفریحی در تهران در اکثر فیلم هایی که در پایتخت فیلم برداری شده است مورد استفاده قرار میگیرد.اگر دقت کرده باشید مورد استفاده از این مکان برای حفظ آرامش و دور بودن از هیاهوی شهری میباشد.شاید بام تهران را بیش از هر چیزی فیلم ها و سریال های ایرانی محبوب کرده اند.

بام تهران

بام تهران و دنیایی جدید

اگر در پی مشکلاتی که برای شما پیش آمده و نیاز به یک فضای جدید دارید تا روح و روان خود را تازه کنید و از مشکلات دوری جستید میتوانید به بام تهران بیایید.با یک بار رفتن به این بخش خواهید دید که مردمان زیادی در یک نقطه در این بلدی ها نشسته اند و با نگاهی خاص شهر تهران را تماشا میکنند و خود را از هیاهوی این شهر دور میکنند.

بام تهران

جاذبه های گردشگری اطراف بام تهران

بگ جامپ : برش از ارتفاع ۲۸ متری ، نهایت لذت و هیجانی که میتوانید تجربه اش کنید.

بانی بگ جامپ : پرش از ارفتاعی بلندتر و هیجان انگیزتر حدود ۳۲ متر.

صخره نوردی : برای علاقمندان به فتح ارتفاع بسیار مناسب مییباشد.

سورتمه : تجربه سوار شدن طولانی ترین سورتمه ایران به نام سورتمه توچال با طول ۱۴۲۰ متر .

سایر بخش های بام تهران : سینما ۵ بعدی ، تنیس ، ترامپولین و رستورانگردی میباشد.

آدرس بام تهران کجاست ؟

تهران- بزرگراه شهید چمران- خیابان یمن- انتهای خیابان ولنجک- بام تهران

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید