30

فروردین
1401

جاذبه های گردشگری سوئد

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 22 0

سفر به جاذبه های گردشگری سوئد ، سوئد یکی از زیباترین کشور های اروپایی میباشد این کشور ایرانی پسند سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب میکند.کشور سوئد سومین کشور پهناور در قاره اروپا میباشد.با توجه به شرایط تحصیل و اقامت در این کشور ایرانیان زیادی به سمت این کشور روانه میشوند.اگر قصد سفر به کشور سوئد و یا پایتخت این کشور یعنی استکهلم را دارید حتما این مقاله گردشگری جدید آرامش سفر را بخوانید و با جاذبه های گردشگری سوئد آشنا شوید.

سوئد یکی از توریستی ترین کشورهای اروپایی میباشد که اکثر گردشگران برای دیدن جاذبه های گرشگری این کشور لحظه شماری میکنند.با توجه به شرایط زندگی راحت در این شهر و کشور افراد زیادی قصد دارند به این کشور مهاجرت کنند.

اسکانه سوئد

اگر بگوییم حاصل خیز ترین خاک دنیا اینجا قرار دارد دروغ نگفته ایم.منطثه اسکانه در جنوب سوئد یکی از زیباترین بخش های سوئد و حتی قاره اروپا میباشد.قطعا تصاویر این منطقه را در فیلم های خارجی و مزرعه ای زیاد مشاهده کرده اید.با توجه به شرایط زندگی و خاک این منطقه انواع و اقسام کشت ها در این منطقه انجام میشود.رفتن به این منطقه به شدت پیشنهاد میشود.

اسکانه

کازمونوا سوئد

اگر قصد داریم یک فیلم را در بزرگترین اندازه ممکن مشاهده کنید سالن نمایش کازمونوا استکهلم تنها جایی در دنیا میباشد که یک فیلم را در بزرگترین اندازه ممکن نمایش میدهد.قطعا در دید اول محو بزرگی این پرده نمایش خواهید شد، پرده نمایشی ۷۶۰ متری که دارای ۲۳ متر ارتفاع میباشد.این سالن قادر به نمایش فیلم های سه بعدی نیز میباشد.

کازمونوا سوئد

پارم ملی آبیسکو سوئد

پارک ملی آبیسکو جزو جاذبه های گردشگری سوئد میباشد که مردمان زیادی برای تماشای شب وارد این پارک میشوند.این منطقه به قدری زیبا میباشد که شما یک شب را در آنجا سپری کنید.جالب است بدانید که پایگاه کسب اطلاعات شفق قطبی در این منطقه قرار دارد.شما در این منطقه میتوانید سورتمه سواری کنید.

پارک آبیسکو

شهر بازی گرونا لوند سوئد

یکی از بهترین و هیجان انگیزترین شهربازی ها و پارک های اروپا در استکهلم  قرار دارد.این پارک زیبا مکانی است برای اجرای کنسرت های بزرگ و نمایش های مهمی در دنیا در این مکان برگزار شده است.همچنین شهربازی این بخش دارای بهترین و هیجان انگیز ترین وسایل بازی میباشد.فریت فال یکی از وسایل محبوب این شهربازی میباشد که شما با سرعت ۱۱۰ کیلومتر بر ساعت میتوانید سقوط آزاد را تجربه کنید.

گرونا لوند

جوگاردن سوئد

جزیره ای توریستی در سوئد میباشد.جوگاردن یکی از جاذبه گردشگری سوئد میباشد که جزو محبوبترین جاذبه های شهر استکهلم میباشد.این جزیره دارای انواع و اقسام بخش های سرگرم کننده همچون موزه ، پارک بازی ، ماهی گیری ، باغ وحش و رستوران میباشد.

جوگردان سوئد

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید