اقامت خود را رزرو کنید
28
Sep, 2022
29
Sep, 2022
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان

وبلاگ

پارک آبی آکوا پلیس وارنا

پارک آبی آکوا پلیس وارنا

در فصل تابستان یکی از مهمترین اهداف مردم رفتن به پارک های آبی میباشد. پارک آبی آکوا پلیس وارنا یکی از محبوبترین پارک های شهر وارنا میباشد.شما اگر عاشق تفریحات آبی و هیجانات از این قبیل میباشید و قصد داریم با تور وارنا به این شهر سفر کنید قطعا باید رفتن به پارک آبی آکوا پلیس وارنا در لیست خود قرار دهید و ساعاتی را در این فضای عالی سپری کنید.این پارک در یکی از مناطق خوب شهر وارنا واقع شده است که به راحتی میتوانید به سایر جاذبه های گردشگری دیگر هم دسترسی داشته باشید.همراه آرامش سفر باشید تا با پارک آبی آکوا پلیس وارنا بیشتر آشنا شویم.

معرفی پارک آبی آکوا پلیس وارنا

پارک آبی آکوا پلیس وارنا یکی از بهترین جاذبه های گردشگری شهر وارنا میباشد.این پارک در فضایی بسیار بزرگ و زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع ساخته شده است.یکی از دلایل محبوبیت بالای این پارک قرار داشتن در کنار گلدن سنز مروارید دریای سیاه میباشد. پارک آبی آکوا پلیس وارنا اولین پارک آبی بزرگ در کشور بلغارستان میباشد.

پارک آبی آکوا پلیس وارنا

چرا پارک آبی آکوا پلیس وارنا

این پارک فوق العاده روزانه میتواند از ۳ هزار نفر بازدیدکننده به صورت همزمان میزبانی کند و از وسایل این پارک استفاده کنند بدون اینکه مشکلی برای فردی پیش آید.این پارک دارای ویویی بسیار عالی میباشد که شما به صورت همزمان میتوانید ساحل و جنگل را باهم تماشا کنید و لذت ببرید.

پارک آبی آکوا پلیس وارنا

امکانات پارک آبی آکوا پلیس وارنا

پارک آبی آکوا پلیس وارنا دارای انواع  اقسام وسایل بازی میباشد.وسایل بازی این پارک همگی استاندارد بوده و هیچ خطری مراجعین را تحدید نمیکند.این پارک دارای انواع سرسره های بازی برای سنین مختلف میباشد.همچنین در بخشی هایی از پارک آبشارهایی مصنوعی و استخرهایی عمیق قرار دارد.

بخش جذابی که در این پارک ایجاد شده است صخره های مصنوعی میباشد.کسانی که علاقمند به صخره نوردی هستند میتوانند از این تپه های سنگی بالا بروند و در نهایت در آب شیرجه بزنند.بخش بسیار جذاب و هیجان انگیز این پارک ؛ بخش آدرنالین میباشد که شما میتوانید با ثبت نام در آنجا نقطه هیجان خود را روی بینهایت ببرید.

این پارک نیز دارای رستوران و فست فود میباشد و همچنین بخشی برای آفتاب گرفتن مراجعین تدارک دیده شده است.شما میتوانید از غذاهای بین المللی این پارک بخورید و لذت ببرید.امکانات رفاهی این پارک در حد بسیار خوبی میباشد که تمامی مراجعین به خوبی نیازهایشان برطرف شود.

پارک آبی آکوا پلیس وارنا

برگذار کننده خاص‌ترین تورهای داخلی و خارجی

arameshsafar

نظر (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28
Sep, 2022
29
Sep, 2022
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان