30

فروردین
1401

رضایت مشتریان از آژانس هواپیمایی در طی سفر

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 36 0

یکی از مهمترین موراد هر سفری رضایت مشتریان میباشد که باید از سفر خود راضی باشند. تمامی شرکت های آژانس های هواپیمایی در ایران و به ویژه آرامش سفر تمام تلاش خود را میکند تا تمامی مشتریان نهایت رضایت را داشته باشند. به همین منظور در طی ۸ سال فعالیت این شرکت رضایت ۹۸ درصدی مشتریان خود را داشته است. یکی از مهمترین چیزهایی که هر شرکتی نیاز دارد یک سایت گردشگری بسیار حرفه است که باید بسیار مورد توجه قرار بگیرد.

ویژگی داشتن یک سایت گردشگری

سایت های گردشگری جزو مهمترین سایت ها در حوزه اینترنت هستند. زیرا تعداد بسیاری از کاربران که به دنبال تفریح و گردش هستند وارد این سایت ها میشوند و شما با داشتن یک سایت بسیار عالی و حرفه ای میتوانید این کاربران را در سایت خود نگه دارید و بعدها به مشتری برای خود تبدیل کنید. سایت های گردشگری که فروش تور و اخذ ویزا و رزرو هتل انجام میدهند باید بخش های منحصر به فردی را در سایت خود داشته باشند.

سفر

بخش های یک سایت گردشگری

اگر سایت شما فروش تور هست باید بخشی را به عنوان معرفی تورهای روزانه خود داشته باشید که پکیج تورهای خود را منتشر کنید. همچنین آفرهای ویژه را بزارید. بخشی را برای قیمت زنده و روز تور باید داشته باشید. اگر اخذ ویزا انجام میدهید باید صفحه ای مربوط به ویزا ها داشته باشید.

رقابت با رقیبان در گوگل

یکی از مهمترین موضوعاتی که باید سایت های گردشگری به آن توجه ویژه داشته باشند رقابت با رقیبان هست. یعنی سئو سایت گردشگری باید به خوبی انجام شود. زیرا تعداد زیادی از مشتریان ما از طریق گوگل وارد سایت ما میشوند و مهم این هست که سایت ما در رتبه های اول تا سوم گوگل حضور داشته باشد. سعی کنید تا میتوانید روی سئو سایت های گردشگری کار کنید تا بتوانید جزو اولین ها باشید.

صفحه درباره ما در سایت های گردشگری

صفحه درباره ما و توضیحات شما جزو مهمترین صفحات شماست که باید به شدت روی آن کار کنید زیرا اعتماد سازی کاربر از طریق این صفحات انجام میشه و اگر قصد داشته باشه خریدی ثبت کنه اول به این صفحات مراجعه خواهد کرد تا برسی کنه آیا پشت این سایت کسی پاسخگو هست یا خیر که شما باید راه های دسترسی و ارتباط با ما را بگذارید.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید