01

اردیبهشت
1401

شناخت جنگل و ساحل گیسوم منطقه ای رویایی!

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 87 0

یک جاده ی رویایی درست از وسط جنگل انبوه گیسوم می گذرد. در انتهای جاده، ساحلی زیبا با همین نام منتظر شماست. گیسوم جایی است که جنگل و دریا به هم می رسند. این یک قرار عاشقانه است.

پارک جنگلی گیسوم یکی از نقاط دیدنی استان گیلان و شهرستان تالش است. تالش یکی از نقاط کمتر شناخته شده ی خطه ی شمال است، یک مقصد فوق العاده و بکر در گردشگری ایران. جنگل گیسوم در ۱۸ کیلومتری جاده تالش – انزلی واقع شده است.

ارتفاع بلند درختان، عبور نور از لابلای شاخ و برگ ها، زمین سرسبز و آواز پرندگان همه و همه رویایی در بیداری است. وجود درختان جنگلی انبوه و انواع گونه های گیاهی چشم اندازی رویایی در فصل پاییز ایجاد می کند.

جنگل و ساحل گیسوم

ساحل شنی گیسوم

ساحل شنی گیسوم از جاذبه های بی نظیر این منطقه ی زیباست. قدم زدن در ساحل شنی نرم گیسوم بسیار آرامش بخش است. نشستن کنار آب هم در شب های خنک گیسوم حال خودش را دارد. البته برای طرفداران هیجان هم جت اسکی و قایق سواری را پیشنهاد می کنیم. / گیسوم

مسیر جنگلی و ساحل شنی گیسوم برای دوچرخه سواری به خصوص در روزهای پایانی پاییز بسیار مناسب است. تماشای آسمان شب در گیسوم هم طرفداران زیادی دارد. اگر خوش شانس باشید و هوا صاف باشد کهکشان راه شیری را از میان درختان می توانید ببینید.

جنگل گیسوم خانه ای مناسب برای اسب ها نیز به حساب می آید. درست مانند تکه ای از بهشت، اسب ها هر روز در چمنزارهای گیسوم در حرکتند. در روز هم از دیدن دسته ی اسب های خوش رنگ لذت ببرید.

وجود گیسوم باعث شده است که روستای گتگسر که کنار آن قرار دارد به یک مهمانپذیر با خانه های ویلایی تبدیل شود و اهالی به خاطر حضور بیش از حد مسافران، خانه های خود را تبدیل به سوییت های مهمان پذیر کنند.

جنگل و ساحل گیسوم

پارک گیسوم

برای رسیدن به گیسوم زیبا ابتدا خودمان را به رشت در مرکز استان گیلان می رسانیم و از این مسیر استفاده می کنیم، سپس از طریق صومعه سرا، پونل و پره سر به پارک جنگلی گیسوم خواهید رسید.

شما در گیسوم سرسبزی زمین را همراه با آسمان آبی و تلالو آفتاب مشاهده می کنید. نور آفتاب بر شاخه های درخت می تابد و برگ ها را طلایی می کند. طبیعت منحصر به فرد گیسوم این منطقه را به مکان مناسبی برای پرندگان تبدیل کرده است.

آب و هوای ملایم، تابش نور آفتاب و برگ های شاداب فضایی آرام را در جنگل گیسوم فراهم کرده است. به نظر می رسد که درختان به سوی آسمان و خورشید در حرکت هستند. این جا می توانی فکرهایت را مرتب کنی…

خیلی ها نوروز را برای سفر به گیسوم انتخاب می کنند تا سال خودشان را با بیداری طبیعت در گیسوم آغاز کنند. از شما دعوت می کنیم تا همراه با تور جنگل و ساحل گیسوم آژانس مسافرتی آرامش سفر ماندگار از این منطقه ی زیبا دیدن کنید. جهت کسب اطلاع از جزئیات اجرای تور با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

 

گیسوم، جنگل گیسوم، ساحل گیسوم، سواحل گیسوم، جنگل گیسو، ساحل گیسو، جنگل گیسوم

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید