اقامت خود را رزرو کنید
28
Sep, 2022
29
Sep, 2022
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان

وبلاگ

بهترین شهرهای جهان برای زندگی

بهترین شهرهای جهان برای زندگی

قطعا جالب خواهد بود که بدانیم بهترین شهرهای جهان چه شهرهایی میباشد و به چه دلایلی به عنوان بهترین شهر انتخاب شده است.دانستن بهترین شهرهای دنیا برای زندگی به ما کمک خواهد کرد تا اگر زمانی قصد مسافرت به این شهرها و یا کشورها را داشتیم بتوانیم انتخاب خود را بهتر انجام دهیم.شهرهای اروپایی چندین سال میباشد که در مکان های اول قرار دارند.

شاخص انتخاب بهترین شهر

انتخاب بهترین شهرهای دنیا برای زندگی هر چند سال یک بار طبق آماری دقیق توسط چند سازمان منتشر میشود که طبق مقیاس و الگوریتم خاصی این شهرهارا به دقت برسی نموده و انتخاب میکنند.بهترین شهرهای جهان طبق آمارها و مقیاس های آموزش و پرورش، امنیت موجود در شهرها، حمل و نقل هوایی زمینی دریایی ، تامین نیاز های مردم، درآمد سرانه، بهداشت و سلامت، آب و هوای آن شهر، میزان اوقات و فراغت ، توانایی خرید مردم و بیش از ۲۹ شاخص دیگر که شهرها را مورد سنجش قرار داده انتخاب میشوند.

زندگی در جایی بهتر با امکانات رفاهی و بیشتر قطعا برای همه ما در اولویت قرار دارد.نمومه ای از این امر را در مهاجرت مشاهده میکنیم که افراد زیادی به هدف مهاجرت به کشورهای دیگه سفر میکنند.در این مهاجرت ها یک هدف دارند آنهم تغییر شرایط زندگی و رفتن به جایی بهتر از مکان فعلی برای تغییر شرایط زندگی.کشورهای زیادی در دنیا وجود دارند که مهاجرپذیرند که مشهورترین آنها کانادا، آلمان، استرالیا و روسیه میباشند.با توجه به امکانات رفاهی در این شهرها و شراط اقتصادی مناسب برای ایحاد شغل و حتی تحصیل در این کشورها درخواست برای مهاجرت از ایران به این کشورها بالا میباشد.در ادامه با بهترین کشورهای دنیا برای زندگی آشنا خواهیم شد.

اروپا قاره سبز، بی شک داشتن این لقب برای این قاره یعنی حضور بهترین شهرها در رده بندی بهترین شهرهای زندگی،حال که مقیاس انتخاب بهترین شهرها را دانستیم وقت آن رسیده تا بدانیم بهترین شهری زندگی در دنیا کدام شهرها میباشد.۳ شهر برتر این لیست از قاره اروپا انتخاب شده است تا بدانیم پیشرفت این قاره در زمینه بهترین شهرها بسیار بالا میباشد.

رتبه اول بهترین شهر زندگی در دنیا : وین ، اتریش

وین بهترین شهر دنیا

وین پایتتخت کشور اتریش میباشد که نهمین شهر بزرگ قاره اروپا،وین به دلیل وجود بهترین امکانات و راحتی زندگی سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب میکند.در کشور وین حدود ۸۰ هزار ایرانی زندگی میکنند.وین ۶ سال پیاپی به بعنوان بهترین شهرهای دنیا انتخاب شده است.

رتبه دوم بهترین شهر زندگی در دنیا : زوریخ ، سوئیس

زوریخ ، سوئیس

زوریخ بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کشور سوئیس میباشد.در سال ۱۳۹۵ شهر زوریخ حدود ۴۰۰ هزار نفر جمعیت داشته است.شهر زوریخ در سال ۱۳۹۴ به عنوان گرانترین شهر دنیا شناخته شد.زوریخ پایتخت فرهنگ در کشور سوئیس میباشد.

رتبه سوم بهترین شهر زندگی در دنیا : ژنو ، اتریش

ژنو اتریش

سومین شهر برتر دنیا برای زندگی هم از کشور سوئیس میباشد که نشان دهد این کشور تمامی استاندارد های جهانی برای زندگی راحت و آسوده را داراست.رتبه سوم شهر ژنو میباشد دومین شهر پرجمعیت کشور اتریش،مقر سازمان ملل در اروپا در ژنو واقع میباشد.مردم ژنو به زبان فرانسوی صحبت میکنند.

رتبه چهارم بهترین شهر زندگی در دنیا : ونکوور ، کانادا

ونکوور کانادا

ونکوور کانادا یکی از بهترین شهرهای دنیا میباشد ونکوور کانادا به شهر چندین ملیتی مشهور بوده به نوعی که تنها ۵۲ درصد از ساکنین این شهر اصلیت کانادایی دارند.ونکوور یکی از مقصد های محبوب برای اقامت و زندگی در کانادا و خارج از کشور میباشد.همچنین ایرانیان زیادی در ونکوور کانادا زندگی میکنند.

در رتبه آخر بدترین شهر دنیا برای زندگی بغداد عراق قرار دارد.

جالب هست بدانید پایتخت ایران تهران در رتبه ۱۹۹ بهترین شهر برای زندگی در دنیا قرار دارد.

یعنی تهران ۳۲مین شهر بد دنیا برای زندگی میباشد.

برگذار کننده خاص‌ترین تورهای داخلی و خارجی

arameshsafar

نظر (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28
Sep, 2022
29
Sep, 2022
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان