01

اردیبهشت
1401

بهترین سرآشپز جهان در رستوران دبی

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 50 0

بهترین سرآشپز جهان بزودی در دبی رستوران اختصاصی خود را افتتاح میکند.«سرآشپز ماسیمو بتارا»یکی از بهترین و حرفه ای ترین سرآشپزهای دنیا میباشد که مشهور به پخت غذاهایی ایتالیایی میباشد.این سرآشپز مشهور قرار است بزودی رستوران خود را در دبی افتتاح کند که به گفته خودش میخواهد بهترین رستوران جهان را در حوزه خلیج فارس که گردشگران بسیاری را در خود میبند باز کند.در این مقاله آرامش سفر در اینباره بیشتر خواهیم خواهند.

یکی از جاذبه های گردشگری دبی بخش شکم گردی آن میباشد که شما میتوانید انواع غذاهای بین المللی را در این شهر توریستی میل بفرمایید.اگر قصد سفر به دبی را دارید حتما به این رستوران رفته و غذاهای معروف این سرآشپز ایتالیایی را میل بفرمایید.

ماسیمو بتارا کیست ؟

Massimo Bottura یک سرآشپز ایتالیایی میباشد که در شهر مودنا ایتالیا رستوران مالک و سرآشپز رستوران خود یعنی « اوستریا فرانچسکانا » میباشد.ماسیمو در سال ۲۰۱۷ به بهترین سرآشپز دنیا شناخته شد و غذاهای مشهور او که به شکل و شمایل خاص و مزه ای منحصر به فرد تهیه میشود گردشگران بسیاری را از سرتاسر دنیا جذب میکند.

ماسیمو بتارا

برای حضور در رستوران Osteria Francescana با سرآشپزی ماسیمو بتارا باید بیش از ۳ ماه در نوبت بود و بعد از میتوانید از پاستاهای ترد و بینظیر آن استفاده کنید و مزه ای خاطره انگیز را بچشید.به گفته بهترین کارشناسان تغذیه ماسیمو را شاعر و قصه گوی دنیای آشپزی باید نامید.

حضور ماسیمو بتارا در دبی

Torno Subito نام رستوران ماسیمیو بتارا میباشد که قرار است در اکتبر سال ۲۰۱۸ یعنی آبان ۹۷ در « The Palm ، جزایر نخلی دبی » افتتاح کند.Torno Subito اولین رستوران این سرآشپز ایتالیایی میباشد که خارج از ایتالیا قرار دارد.و به گفته خودش قرار است بهترین رستوران دنیا را در دبی افتتاح کند.رستورانی با ریشه های غذاهای ایتالیایی و مزه های منحصر به فرد که تنها در اینجا میتوانید بچشید.

Torno Subito

در این رستوران شما میتوانید بعد از سفارش غذای خود آنرا در فضایی منحصر به فرد یا در کنار ساحل میل بفرمایید و یا در اتاق های کامل شخصی به همراه همسر خود که لحظه های فوق العاده ای را بتوانید رقم بزنید.

در رستوران ماسیمو در دبی فقط ناهار و شام صرف میشود و صبحانه ای در کار نمیباشد،به گفته نزدیکان ماسیمو غذاهایی که در منو ناهار موجود هست در منو شام نمیتوانید بیابید.هر وعده غذای منحصر به خودش تهیه میشود.پس باید از چندین ماه قبل میز مورد نظر خود را رزرو نمایید و تعیین کنید برای ناهار میخوایید بروید یا برای شام و سپس در آنجا غذای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

منبع : آرامش سفر

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید