30

فروردین
1401

استخرهایی با پانورمای فوق العاده

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 32 0

استخر یکی از بهترین سرگرمی و ورزشهای محبوب نزد هر فردی میباشد.در دنیا استخر های رو باز خاصی وجود دارد که میتوان گفت رویایی ترین استخرهای دنیا میباشد.در این مطلب گردشگری با ۵ که ویویی فوق العاده را دارند آشنا خواهیم شد و آنهارا خواهیم شناخت.

کمرین – آدلبودن / سوئیس (The Cambrian – Adelboden, Switzerland)

یک پانورما رویایی به سمت کوه ای آلپ که فراتر از آن چیزی که در تصور ماست.یکی از دلیل های اقامت در این هتلی که این استخر را دارد این ویو بینظیر میباشد که مهمانان میتوانند از ان استفاده کنند.این استخر به نوعی ساخته شده است که در روزهای سرد و برفی زمستان آبی گرم را دارد و شما به راحتی میتوانید در آن شنا کنید.در تابستان هم آبی سرد و خنک را دارد که دمای بدن خود را کاهش دهید.

The Cambrian – Adelboden, Switzerland


جید مونتن – سوفریورو / سنت لوسیا (Jade Mountain – Soufrière, Saint Lucia)

سنت لوسیا جزیره ای کوچک در دریای کارائیت و در آستانه اقیانوس اطلس ، این یعنی ویویی بینظیر را به سمت دریای کارائیت خواهید داشت امتداد این دریا شما میتوانید کوه های جید را نیز مشاهده کنید.گردشگران این استخر به راحتی به دور از هیاهو میتوانند در این استخر ریلکس کنند و بهترین لحظات را برای خود رقم بزنند.

Jade Mountain – Soufrière, Saint Lucia


مارینا بای ساندس / سنگاپور ( Marina Bay Sands , Singapore)

استخری در ارتفای طبقه ۵۷ ساختمان Marina Bay Sands ویویی فوق العاده به شهر سنگاپور گرانترین شهر دنیا.در نوع خود یکی از بزرگترین استخرهای دنیا میباشد که این ویو را دارد.در این اسختر در لحظه طلوع آفتاب میتوانید نمایی رویایی را از این شهر بینظیر مشاهده کنید و خاطره ای مانگار را در خاطرات خود ثبت کنید.

Marina Bay Sands – Singapore, Singapore


چهار فصل سنت لوئیس / سنت لوئیس (Four Seasons St. Louis – Saint Louis, USA)

استخری در ارتفاع ۱۹۲ متری ، چیزی فراتر از هیجان و رویا،این شاهکار معماری که شمارا به وارد دنیایی عجیب میکند.در این استخر رو باز زیبا شما میتواند همانطور که شهر سنت لوئیس را مشاهده میکنید رودخانه می سی سی پی و پل Eads را هم ببینید.

Four Seasons St. Louis – Saint Louis, USA


وایلد فلوور شیملا / شیملا هند (Wildflower Hall Shimla – Shimla, India)

این استخر زیبا که در کوه های شمال هند نهفته است پانورما فوق العاده از کوه ها و درختان کاج را دارد.در این استخر رو باز میتوانید قله کوه Himalayas  که برفی میباشد و سوز سرمایی دلچسب را به شما منتقل میکند در آب گرم باشید و لذت ببرید.در این هتل در کنار حضور در استخر فوق العاده آن میتوانید از امکانات بینظیر آن بهره ببرید.

Wildflower Hall Shimla – Shimla, India

منبع : آرامش سفر

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید