31

فروردین
1401

ارمنستان – ملت ما ، فرهنگ ما

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 47 0

ارمنستان – ملت ما ، فرهنگ ما

ارمنستان ،کشور ارمنستان با شعار ملت ما ، فرهنگ ما در دنیا معروف میباشد.ارمنستان یکی از کشور های توریستی در که در همسایگی ایران میباشد.ارمنستان از کشور های محبوب برای اقامت در حوزه خود بوده و افراد زیادی برای گرقت اقامت در ارمنستان اقدام میکنند.کشور ارمستان دارای جاذبه های گردشگری خاصی میباشد که تورهای مخصوص به این کشور به صورت مرتب برگزار میبشود.در این مقاله گردشگری آرامش سفر کشور ارمنستان را بیشتر خواهیم شناخت.

موقعیت جغرافیایی ارمنستان

کشور ارمنستان واقع در قاره آسیا و از شمال با گرجستان، از شرق با جمهوری آذربایجان، از غرب با ترکیه و از جنوب با ایران و نخجوان هم‌مرز است.
پایتخت کشور ارمنستان ایروان میباشد.کشور ارمنستان کوهستانی میباشد و با توجه به وجود کوه های بلند آب و هوای این کشور در اکثر روز های سال خنک بوده و همین امر باعث جذب گردشگران به این کشور نیز شده است.کوه آرارات نیز یکی از معروف ترین کوه های این کشور و نماد ارمنستان میباشد.

تور ارمنستان

وضیحات در مورد ارمنستان

دین مردم ارمنستان مسیحی بوده و یکی از قدیمی ترین کشور های دنیا میباشند که دارای دین مسیحیت هستند.ارمنستان دارای بیش از ۳۰۰۰ سال قدمت بوده و تمدن غنی را داراست.کشور ارمنستان دارای قوانین مشخصی میباشد که هر توریستی میتواند به راحتی به این کشور سفر کرده و از لحظه های خود در این کشور لذت ببرد.

مردم ارمنستان همانند کشورمان ایران خونگرم بوده و به خوبی پذیرای گردشگران میباشد و شما میتوانید به این کشور سفر کنید اما توجه داشته باشید رفتار و پوشش خاصی در این کشور نباید داشته باشید که توجه دیگران را به خود جلب کنید چون این امر سبب بروز مشکلاتی برای شما خواهد شد.در این کشور سعی کنید از ساعت ۱۱ شب به بعد بیرون تردد نکنید چون توریست میباشید ممکن هست خطراتی شمارا تهدید کنید.اما این را هم باید بدانید که شهر ایروان در ارمنستان که مرکز توریست ها و گردشگران میباشد یکی از امن ترین شهر های دنیا بوده پس نگرانی خاصی نباید داشته باشید.

جاذبه ارمنستان

سفر به ارمنستان

سفر به ارمنستان از ایران بدون مشکل میباشد و یک خوبی که دارد به راحتی و با دو مسیر زمینی و هوایی میتوانید به این کشور سفر کنید.با انتخاب مسیر زمینی شما از دیدنی های جاده و راه نهایت استفاده را خواهید برد و شهرهای بسیاری را میتوانید دیدن کنید و سپس به شهر مقصد خود در کشور ارمنستان برسید.
با انتخاب مسیر هوایی شما با یک پرواز از ایران میتوانید مستقیم به ایروان پایتخت این کشور بروید و در زمان صرفه جویی کنید.ایران همه روزه به ایروان پرواز مستقیم دارد.
آژانس مسافرتی آرامش سفر نیز یکی از برگزار کننده های تور ارمنستان در ایران میباشد که با قیمت های مناسب و امکانات عالی شمارا در این سفر همراهی میکند.

جاذبه های گردشگری ارمنستان

کشور ارمنستان با توجه به طبیعت و جشن ها و مراکز خرید خاص خود یکی از بهترین کشور های نزد ایرانیان برای سفر میباشد و یکی از بهترین اقتصاد های این کشور صنعت گردشگری بوده که به شدت به آن بها میدهند.شهر ایروان انتخاب اول هر توریست ایرانی به این کشور بوده و با سفر به ارمنستان میتوانید از جاذبه های دیدنی آن همچون : دریاچه سوان بزرگترین دریاچه کوهستانی آب شیرین دنیا ، بال‌های تاتو طولانی ترین تله کابین بدون توقف دنیا با طول ۵.۷ کیلومتر ، فستیوال جشنواره رنگ ، میدان جمهوری ، پارک ملی دلیجان و دیگر دیدنی های این کشور که هر کدام میتواند دلیلی برای سفر به ارمنستان باشد.

منبع : آرامش سفر

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید