تور مشهد – سفر به مشهد مقدس

تورها  و آفرهای مشهد:

 

mashhad-tour-s

تور مشهد

شهر مشهد در شمال شرقی ایران واقع شده و دومین شهر پرجمعیت ایران است.  به برکت وجود حرم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) این شهر هرساله میزبان جمع کثیری از زائرین و مسافرین داخلی و خارجی میباشد. مساحت این شهر بیش از ۲۸۸ کیلومتر مربع میباشد دارای آب و هوای معتدل میباشد و زمستانهای سرد و تابستانهای گرم دارد.
کلمه مشهد به معنی محل شهادت میباشد و این شهر را از این جهت که محل شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به دست مامون عباسی است مشهد نامگذاری نموده اند.
جاذبه های گردشگری این شهر بسیار زیاد است و از مهمترین آنها میتوان به موزه آستان قدس رضوی، پارک آبی سرزمین موجهای آبی، آرامگاه نادرشاه افشار، آرامگاه فردوسی (در طوس)، کوهسنگی، ییلاقات شاندیز و طرقبه و … اشاره نمود.
مسجد تاریخی گوهرشاد نیز یکی از مهمترین اماکن زیارتی این شهر محسوب می شود.

برای سفر به شهر مقدس مشهد می‌توانید با انتخاب یکی از پکیج‌های تور مشهد آرامش‌سفر، با خیالی آسوده برای تعطیلات خود برنامه‌ریزی نمایید. خدمات تور های آرامش‌سفر عمدتاٌ شامل موارد زیر است.
بلیت رفت و برگشت، اقامت در هتل‌های سه، چهار و پنج ستاره، صبحانه، گردش روزانه به نقاط دیدنی مشهد به همراه پذیرایی، سرویس رفت و برگشت به مراکز خرید، ارایه تخفیف ویژه مراکز خرید، ترانسفر فرودگاهی
فهرست پکیج‌های متنوع تور مشهد را در سایت آرامش‌سفر ببینید – قیمت‌ها را حتما مقایسه کنید.